SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

UKS Koszalin

  • Kluby Siatkarskie koszalin

    Post
    Informator ZACHODNIOPOMORSKI

    mks przylesie koszalin i uks bronek co prawda w bronku chyba tylko uczniowie a w mks nie wiem czy chlopaki tez ale dziewczyny na pewno

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 8400 Data: 2012-12-13 10:36:53 Liczba szacunów: 0
  • LISTA KADRY NA MISTRZOSTWA EUROPY I MISTRZOSTWA ŚWIATA 2008

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    SKŁAD REPREZENTACJI NA MISTRZOSTWA EUROPY 2008 Poniżej ostateczna lista Polskiej Reprezentacji na tegoroczne, XVIII Mistrzostwa Europy – Norwegia 2008: UKS – 16 Koszalin: 1. Zwolak Jarosław – kierownik drużyny 2. Szuster Jolanta – lewa, kat. 45 kg junior 3. Romanska Michalina – lewa i prawa ręka, ka

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1519 Data: 2008-05-14 14:10:21 Liczba szacunów: 0
  • XIII Otwarte Mistrzostwa Polic w Wyciskaniu Leżąc

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    109,31 190kg 4. Jerzak Adrian Buldi Szczecin 107,99 165kg 5. Gąsior Rafał Buldi Szczecin 94,29 145kg 6. Pilarski Tomasz Tytan Police 87,09 130kg 7. Nowicki Jarosław UKS Strzelec 86,89 100kg 8. Garbarczyk Bartosz Tytan Police 56,04 72,5kg Juniorzy do lat 23: 1. Telega Jędrzej Cartusia Kartuzy 129,43 220kg 2. Ciesielski Artur Tytan P

    Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 3914 Data: 2006-11-28 17:08:11 Liczba szacunów: 0
  • Nowinki ze Świata!!

    Post
    Inne dyscypliny

    s moich możliwości" – powiedziała zawodniczka Podlasia Białystok, dla której to już jedenasty medal halowych mistrzostw Polski. Znakomicie spisała się Ewa Swoboda. Sprinterka UKS Czwórka Żory w eliminacjach biegu na 60 m uzyskała czas 7,21, zaś w finale niewiele gorzej - 7,22. To nie tylko rekord Polski juniorek, ale i jeden z najlepszych czasów w

    Odpowiedzi: 763 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-02-23 07:02:42 Liczba szacunów: 0
  • Liga A-1 w Kaliszu - 12 luty 2011

    Post
    Sztuki Walki

    Ź 8.CFC OLSZTYN 9.KKSW.KRAKÓW 10.ŚWIETOKRZYSKI KLUB MUAY THAI 11.CZARNI SŁUPSK 12.ROSOMAK WARSZAWA 13.K.S KODOKAN GLIWICE 14.OCTAGON RYBNIK 15.KONINSKI KLUB K1 16.F.C PILA 17.UKS.SHIKON ŁÓDŹ 18.HUSARZ BIAŁYSTOK 19.TRIADA PIEKARY SLĄSKIE 20.KOCHORTA POZNAŃ 21.KKSW KONIN 22.UNION GYM LAZURKO LWÓW 23.OSTRÓW 24.CORIO ŁÓDŹ 25.DRAGON WROCŁAW 26.WLODZIMIE

    Odpowiedzi: 20 Ilość wyświetleń: 3313 Data: 2011-02-09 23:48:12 Liczba szacunów: 0
  • Mistrzostwa Świata w lekkoatletyce PEKIN 2015

    Post
    Inne dyscypliny

    WF Warszawa) 800 m, 1500 m Angelika Cichocka (SKLA Sopot) Sofia Ennaoui (LKS Lubusz Słubice) 1500 m Renata Pliś (MKL Maraton Świnoujście) 100 m ppł Karolina Kołeczek (MUKS Wisła Junior Sandomierz) 400 m ppł, 4x400 m Joanna Linkiewicz (AZS AWF Wrocław) wzwyż Kamila Lićwinko (Podlasie Białystok) kula Paulina Guba (OKS Start Otwock) dysk

    Odpowiedzi: 35 Ilość wyświetleń: 3859 Data: 2015-08-10 07:05:56 Liczba szacunów: 0
  • MP seniorek i seniorów w judo - 2-4.10.09 Opole

    Post
    Sztuki Walki

    kobiety, waga: 48kg 1. Konieczny Ewa GKS "Czarni" Bytom 2. Kojro Justyna KS AZS AWFiS Gdańsk 3. Kubicka Kinga WKS Flota Gdynia Gdynia 3. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy 5. Grabowicz Adriana AKS Strzegom 5. Jopek Barbara UKS Orły Daszewice 7. Szypowicz Wiktoria SGKS Wybrzeże Gdańsk 7. Tronina Magdalena PTS Walter Rzeszów kobiet

    Odpowiedzi: 27 Ilość wyświetleń: 3109 Data: 2009-10-05 00:21:08 Liczba szacunów: 0
  • XIII Miedzynarodowy Turniej Judo pamięci Ewy Larysy Krause

    Post
    Sztuki Walki

    Paszkowska (Samuraj Koszalin), 3. Klaudia Stefaniak (Gwardia Koszalin); 34 kg - 3. Klaudia Cebula (Tori Dąbrowa); 37 kg - 1. Karolina Józefowicz (Samuraj), 3. Alicja Sulima (UKS Stare Bielice); 40 kg - 1. Ewelina Nowacka (St. Bielice), 2. Klaudia Cygan; 44 kg - 1. Klaudia Ciesiołkiewicz (obie Tori), 3. Oliwia Hryniewicz (Gwardia); 48 kg - 1. Kinga

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 3872 Data: 2009-06-08 15:02:30 Liczba szacunów: 0
  • II Puchar Polski w Grapplingu

    Post
    Sztuki Walki

    Tomasz Gwardia Warszawa 3. Pietrzak Michał Berserkers Team 3. Kapral Jerzy Bastion Tychy 50 kg 1. Gałka Joanna Grappling Kraków 2. Gołdyn Klaudia Copacabana 3. Banasik Anita UKS Koło 55 kg 1. Paszkiewicz Sandra Berserkers Team 2. Majchrzak Paulina Berserkers Team 3. Zygmunt Weronika Grappling Kraków 60 kg 1. Praiss Irena Berserkers Team 65 kg 1. Z

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 3145 Data: 2010-03-09 11:43:22 Liczba szacunów: 0
  • Mistrzostwa Polski Młodzieży w Judo

    Post
    Sztuki Walki

    Kobiety 48 kg 1.Kubicka Kinga/Azs Kielce 2.Kozłowska Agata/Uks Bushi Rybnik 3.Nowaczyk Anna/Samuraj Koszalin 3.Doleżyczek Kinga/Gwardia Warszawa 52 kg 1.Dikow Monika/Gwardia Bielsko Biała 2.Kamińska Małgorzata/AZS AWF Warszawa 3.Wota paulina/Samuraj Koszalin 3.Kucza Izabela/AZS AWF Wrocław 57 kg 1.Kras Anna/AZS AWF Gdańsk 2.Bielak Małgorzata/AZS

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1593 Data: 2005-03-20 23:56:11 Liczba szacunów: 0
  • MP Seniorek i Seniorów w Judo - Gdańsk, 4-6.10.2013

    Post
    Sztuki Walki

    Ewa GKS Czarni Bytom 3. Rasińska Maja Gwardia Bielsko-Biała 3. Stankiewicz Joanna AZS AWF Warszawa 5. Jopek Barbara Klub Sportowy Akademia Judo Poznań 5. Pułkośnik Katarzyna UKS Narew Łapy 7. Werner Katarzyna AZS-WSPiA Poznań 7. Witkowska Joanna Klub Sportowy Akademia Judo Poznań kobiety, waga: 52kg - 12 zawodników 1. Pawlikowska Zuzanna AZS AWFiS

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1676 Data: 2013-10-08 11:50:41 Liczba szacunów: 0
  • XI GRAND PRIX POLSKI - 19 KWIETNIA - KOBYŁKA k/WARSZAWY

    Post
    Sztuki Walki

    XI Grand Prix Polski w Walce Wręcz i Grapplingu Kobyłka 18 – 19 kwietnia 2009 Łącznie wystartowało 130 zawodników z 18 klubów. UKS Gladiator Ostrołęka, Partner II Jaworzno, Łódzki Klub Jiu Jitsu, CC Aleksandrów, Copa Cabana Warszawa, Viet Vo Dao Ełk, FC Łosice, FSK Karate Warszawa, Karate Ursus, Piastów, Tang Son Do Zielonka, Koszalin

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2111 Data: 2009-04-19 21:10:36 Liczba szacunów: 0
  • XIV Otwarte Mistrzostwa Polic w Wyciskaniu Lezac

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    MIAN ( TKKF TYtan Police ) - 115,39 pkt 205,0 kg 3.GAWIN DAMIAN (Cartusia KARTUZY ) - 112,75 pkt 157,5 kg 4.NOWICKI JAROSŁAW (UKS STRZELEC POLICE) - 85,81 pkt 100,0 kg 5.WASIL PAWEŁ ( TKKF TYtan Police ) - 84,33 pkt 135,0 kg 6.ZIĘTEK BARTŁOMIEJ ( TKKF TYtan Pol

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2124 Data: 2007-11-25 22:02:05 Liczba szacunów: 0
  • 15 lat

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    2. Alot Adrian 86 Relax - Kamienna Góra 69,70 152,5 3. Magiera Łukasz 86 Tęcza-Społem - Kielce 74,80 147,5 4. Budzisz Marcin 87 UKS - Jastarnia 75,00 137,5 5. Winiarski Sebastian 87 Paco - Lublin 74,40 135 6. Gromek Marcin 86 Wicher - Kobyłka 74,80 125

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1151 Data: 2005-12-20 17:04:46 Liczba szacunów: 0
  • BodyShow 2001 Pierwsze wrażenia

    Post
    Aktualności - Kulturystyka i Fitness

    szły juniorki do 160cm w fitness, startowało 5 zawodniczek. Na początek oczywiście prezentacja sylwetki i porównania. Kolejno z numerami startowały: 1 Meller Daria –UKS Bydgoszcz 160cm/44kg, 2 Wasiewicz Maja – Gold Brothers Koszalin 156/49.4, 3 Knopik Patrycja – Zawisza Bydgoszcz 158/45, 4 Świerżewska Paulina &#821

    Odpowiedzi: 78 Ilość wyświetleń: 5302 Data: 2001-11-18 00:17:21 Liczba szacunów: 0
  • Jarot09 / Dziennik -Mistrzostwa Polski Juniorów s.77 Złoto+Srebro Superheavy

    Post
    Trening dla początkujących

    przy okazji pomóc troche, przeniosłem pare talerzy i stojaków A O TO OSTATECZNA (WKOŃCU POJAWIŁO SIE TAM MOJE NAZWISKO ) LISTA MOJEJ KATEGORII: 125+ m Żur Łukasz KS BOZ-Reaktywacja Koszalin 125+ m Mańkowski Kamil UKS Impuls Warszawa 125+ m Trochimczyk Paweł UKS Osiedla Bacieczki Białystok 125+ m Jarota Kamil OWP Michael Warszawa

    Odpowiedzi: 800 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-11-28 23:57:22 Liczba szacunów: 0
  • Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów i Seniorek w Judo

    Post
    Sztuki Walki

    na Skuła (AZS AWF Warszawa) 52 kg: 1. Iwona Machałek (AZS AWFiS Gdańsk) 2. Paulina Zubrzycka (Samuraj Koszalin) 3. Weronika Karbowiak (AZS UW Warszawa) i Agata Przybyłowska (UKS 7 Sochaczew) 57 kg: 1. Romana Kasperkiewicz (AZS AWF Wrocław) 2. Agata Kalemba (UKS Bushi Rybnik) 3. Ewa Knioła (Gwardia Warszawa) i Monika Woźniak (AZS AWFiS Gdańsk) 63 k

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 4977 Data: 2005-06-05 23:14:51 Liczba szacunów: 0
  • RUGBY

    Post
    Inne dyscypliny

    Tomasz Kaczmarek GKS "CZARNI" Bytom ul. Wrocławska 124 41-900 Bytom Rugby Klub ATALANTA Szcecin (tel./fax (91) 478 50 31) ul. Marii Konopnickiej 32 71-132 Szczecin UKS "RUGBY TUR CHOJNICE" (tel. (52) 397 49 27 - Paweł Boczek -prezes sekcji) ul. Nowe Miasto 6 89-600 Chojnice UKS "KMICIC" Unisław (tel./fax (56) 686 60 3

    Odpowiedzi: 300 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-09-26 15:01:53 Liczba szacunów: 0
  • ZAWODY HALOWE 2011

    Post
    Inne dyscypliny

    ub Juniewicz (93) STS Pomerania Szczecinek 8.22 60m Ayla Kisiel (92) KL Bałtyk Koszalin 7.72 Natalia Podlaszczak (93) MKL Szczecin 7.73 SPAŁA, 14.01 300m Marcin Londzin (92) LUKS Zabrzeg 34.61 600m Kamil Gołkowski (93) TL Pogoń Ruda Śląska 1:21.66 1000m Andrzej Siódmiak (92) Stal Mielec 2:29.06 Wojciech Czernek (92) MOSM Tychy 2:29.33 2000m Dawid Ź

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 5800 Data: 2011-01-17 14:46:00 Liczba szacunów: 0
  • MP Seniorek i Seniorów w Judo - Gdańsk, 4-6.10.2013

    Post
    Sztuki Walki

    a Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin 5. Bezrączko Agnieszka AZS AWF Katowice 5. Rycak Monika GKS Czarni Bytom 7. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa 7. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników 1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk 2. Furmanek Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk 3. Pacut Beata GKS Czarni Bytom 3. S

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1676 Data: 2013-10-05 08:46:17 Liczba szacunów: 0