SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

wysypka na ciele

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2580

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10626 Napisanych postów 43735 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
wita
mam wysypke na calym ciele rano mialam pare krostek na plecach i krostki na nadgarstkach a teraz mam na calym tulowiu, krostki sa czerwone drobne i swedza z nadgarstkow prawi niknely ale pojawily sie na cale buzi i na szyji
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
odp-SFD-pl SFD ODPOWIADA
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 8685 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28842
zgłoś się do lekarza

Chcesz zrobić formę do lata? Wejdź: http://potreningu.pl/plany 

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 22981 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 172398
Uczulenie, ospa... Przyczyn może być wiele, lekarz Ci pomoże.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gregory

Następny temat

www. jestem głupi

8 błędów, które być może popełniasz na siłowni 8 błędów, które być może popełniasz na siłowni Akop Szostak wraca do MMA! Akop Szostak wraca do MMA! Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Błędy na siłowni, które mogą doprowadzić do kontuzji Cytrulina wspomaga anabolizm! Cytrulina wspomaga anabolizm! Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Kreatyna wspomaga mózg i układ kostny Migdałowe Ferrero Migdałowe Ferrero Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Paweł Jabłoński - ocena sylwetki Dieta paleo - Zasady, jadłospis. Plan ewolucyjnego dziedzictwa Dieta paleo - Zasady, jadłospis. Plan ewolucyjnego dziedzictwa