SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyraźnie jak?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
Witam. Nie trenuję na siłowni ponieważ na razie same hantle mi wystarczą. Dużo nie ćwiczę, mięśnie jako takie są jak na mój wiek ale chciałbym aby były one bardziej wyraźne. Jak uzyskać wyraźne mięśnie jak miał np. Bruce Lee?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zacznij jeść odpowiednio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
szczerze mówiąc to nie zabierałem się za trenowanie aby wyciskać po 200 na klatę. Po prostu chcę zdobyć trochę więcej siły i lepszą budowę ciała, dlatego mówiłem, ze hantle mi wystarczą. Jeżeli chodzi o dietę to jestem zielony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jeśli ktoś ci plan sprawdzał i wiesz, że jest dobry to okej, jesli nie to daj go tutaj i wklej ankiete albo zaglądnij do działu Trening w domowych warunkach. Co do diety - odwiedź dział Odżywianie, tam znajdziesz podstawowe informacje jak masz się zdrowo odzywiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
Nie trenuję regularnie tylko wtedy kiedy mam czas (szkoła) i jestem w miarę na siłach ale przerwy między ćwiczeniami to około od 2/3 dni do 5. Ćwiczenia jakie wykonuje to:

Unoszenie sztangielek bokiem w górę - 10 powtórzeń po 8 kg
Arnoldki-inna odmiana ćwiczenia nr3 - 10 powtórzeń po 8 kg
Wyciskanie sztangielek - 10 powtórzeń po 10 kg
i dodałem od tak 'wymachy ramion' znane z wf po 20 powtórzeń po 2,5kg w ręce oraz ćwiczenie którego nazwy nie znam trzymam hantel w ręku po czym wyciągam rękę przed siebie na pełne wyprostowanie czekam 3 sek i opuszczam - 10 powtórzeń po 7 kg

UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA) - 10 powtórzeń 11 2/4 kg
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC - 10 powtórzeń 11 2/4 kg
UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O KOLANO - 10 powtórzeń 11 2/4 kg
i na koniec robię jeszcze raz UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA) - 7 powtórzeń 11 2/4 kg

Wiek: 15 lat
Wzrost około 181
waga: 67 kg

Dieta jest u mnie na poziome zerowym jak wspominałem wyżej. Proszę was abyście poprowadzili mnie jaką dietę wybrać aby uzyskać w/w efekty

Zmieniony przez - Skailer w dniu 2012-01-04 16:01:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
na początek zapisz się lepiej na siłownię, bo z takimi hantlami porządnego treningu nie zrobisz

po 2, ilość serii i powtórzeń podać musisz

po 3, trenuj całe ciało, brakuje nóg i pleców

po 4, musisz trenować regularnie a nie kiedy ci się zechce

po 5, dieta to podstawa

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
1. chodzi mi o to aby uzyskać jak najlepszy efekt w warunkach domowych

2. Robię tyle razy ile napisałem 10 powtórzeń po 1 serię

3 na klatkę w domu mogę robię tylko pompki, plecy zacznę trenować. Na nogi według mnie nie potrzeba ponieważ gdy byłem mlodszy dużo jeździłem na rowerze, teraz od czasu do czasu jeżdżę na desce więc według mnie z nimi już nic nie potrzeba.

4. Staram się kiedy mogę ale wolę się przykładać do lekcji bo to moja przyszłość a niekiedy one albo zbyt wysokie zmęczenie nie pozwalają mi na trening

5. piszecie, że dieta to podstawa, także proszę o wskazanie mi jakiś diet ponieważ na forum jest ich chyba z 50 a nie wiem która będzie odpowiednia do uzyskania efektów które mnie interesują

Zmieniony przez - Skailer w dniu 2012-01-04 16:41:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
1. chodzi mi o to aby uzyskać jak najlepszy efekt w warunkach domowych

to w takim razie dział "trening w warunkach domowych"

2. Robię tyle razy ile napisałem 10 powtórzeń po 1 serię

napewno organizm zaregaguje na 1 serię

3 na klatkę w domu mogę robię tylko pompki, plecy zacznę trenować. Na nogi według mnie nie potrzeba ponieważ gdy byłem mlodszy dużo jeździłem na rowerze, teraz od czasu do czasu jeżdżę na desce więc według mnie z nimi już nic nie potrzeba.


co do nóg, wybacz, ale jeśli dla ciebie jazda na rowerze lub jazda na desce to to samo co przysiady to proszę, daruj sobie ten sport

4. Staram się kiedy mogę ale wolę się przykładać do lekcji bo to moja przyszłość a niekiedy one albo zbyt wysokie zmęczenie nie pozwalają mi na trening


lekcje w gimnazjum nie pozwalają na trening? chyba musiałem wagarować non-stop

5. piszecie, że dieta to podstawa, także proszę o wskazanie mi jakiś diet ponieważ na forum jest ich chyba z 50 a nie wiem która będzie odpowiednia do uzyskania efektów które mnie interesują


sam musisz ułożyć, dział "odżywianie"

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
1. ok
2. zacznę robic w takim razie więcej. myslałem że lepiej abym zrobił 10 po 1 serię maksymalnym obciążeniem, niż np 2/3 serie mniejszym
3. po prostu uważam, że mam wystarczająco rozwinięte i według mnie nie ma potrzeby ich rozwijać
4. zależy jakie oceny Cię satysfakcjonują i zależy jak miałeś ułożony plan zajęć..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1780 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28924
3. po prostu uważam, że mam wystarczająco rozwinięte i według mnie nie ma potrzeby ich rozwijać

ok, to podaj obwód uda, albo najlepiej wrzuć zdjęcie to zobaczymy czy nie ma potrzeby, wiem że wielu nastolatków lubi mieć nogi jak patyki ale to tragicznie wygląda

4. zależy jakie oceny Cię satysfakcjonują i zależy jak miałeś ułożony plan zajęć..


średnia 4,38 na koniec roku i 131pkt (78 z egzaminów bez angola) do LO to chyba nie jest zły wynik
plan zwykle po 6 lekcji, raz po 7, wątpie by w jakimkolwiek gimnazjum odbiegał dużo od tego wzorca

przy okazji, twój plan jest do dupy

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2012-01-04 19:48:24

Zmieniony przez - dawid099 w dniu 2012-01-04 19:49:24

Robisz to co zawsze = dostajesz to co zawsze

http://www.sfd.pl/dawid099_/_sylwetka_na_plus-t843897.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę (cykl kreatynowy)

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium