SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyrównanie bicepsów

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1019 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9710
Witam

Troche już sobie ćwiczę - 4 lata- z mniejszymi czy większymi sukcesami, ale jedna rzecz mnie cały czas denerwuje-różnica w obwodach ramienia. Zasadniczo chodzi o budowe bicepsa - jeden jest bardziej spłaszczony i patrzac z góry miesien ramienny nie wystaje na bok tak, jak w drugim.Powoduje to roznice obowdow rzędy 1-1,5 cm przy 43w lewej i 41,5 w prawej. Nie wiem jak sobie z tym poradzic, cwicze obie rece tak samo bardzo dlugi czas.

Macie jakies sposoby na to sprawdzone? Ktos tak mial i wyrównał? Jeśli takm to prosze o rade. Z góry dzieki

PKS ''Azbest'' Legendary Gym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Stojac robilem bez supinacji, a siedzac z supinacja, czyli jestem pierwszy ktory robil bez i ludzie sie ze mnie smieja, ze klata jak u koguta, a bice jak u pudziana-ramiona mam bardzo duze w stosunku do reszty ciala. Wiec mysle ze nie popelniam bledu.

Co do mlotow mysle ze sa tak samo skuteczne na wyrownanie proporcji, jak kazde inne cwiczenie bez mlotkowego, a brame zostaw narazie chyba ze bardzo chcesz

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 976
Moze zle wykonujesz cwiczenie ? Jedna reka jest bardziej zwinna od drugiej. Weic mzoe technicznie zle cos robic. Cwicz nadal z takim samym obciazeniem nie dodawaj na jedna wiecej niz na druga bo dopiero bedziesz miel roznice. Biceps trenuj dokladnie to mzoe sie jakos wyrowna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 84
Zupełnie się tym nie przejmuj. Ja też mam wyraźną różnicę między lewym a prawym bicepsem. Wykonuj treningi jak najlepiej, resztą się nie przejmuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
olej sztange na rzecz hantli, nie tlyko w cwiczeniahc bicepsa, ale tric, klata, przyzwyczj łapy do hantli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
takie pytanko apropo bicepsa, uginanie ramion z suplinacja dobre jest na mase? widzialem bardzo duzo osob to robi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1925
Ja mam to samo, a to dlatego ze moja lewa reka jest po prostu (lewa).Ogolnie w lewej rece mam mniejszą "władze" jak robie cwiczenia sztangą to przy tym samym ciezarze mam trudnosc zeby wykonac rowną ilosc powtorzen z prawą reką. lewa 30,5 prawa 31 rosnie w miare rowno ale nie przejmuje sie tym. Moja rada-
nie warto sie tym przejmowac,najpierw trzeba pocwiczyc sprawnosc w lewej rece
a pozniej mozna myslec o "zrownaniu bicepsow" pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Jak chcecie wyrownac bice to robcie wszystkie cwiczenia na bica sztangielkami i nie robcie naprzemiennie tylko rownoczesnie obydwie rece, bo naprzemiennie ulatwia oszukiwanie.
Ja mialem 1cm roznicy i duza roznice w sile i robilem 5 serii sztangielkami stojac + 4 serie sztangielkami siedzac na lawce pod katem 60 stopni i wyrownalo sie bardzo szybko troszke ponad miesiac

2x up z supinacja jest dobre na mase, moze nie tyle dobre, ale tak samo skuteczne jak i bez supinacji, tyle ze inaczej rozklada sie praca poszczegolnych glow bicepsa

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ale co robiles 5 serii stojac z supinacja czy bez? nie widzialem chyba zeby ktos bez supinacji robil :/ (stojac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Stojac robilem bez supinacji, a siedzac z supinacja, czyli jestem pierwszy ktory robil bez i ludzie sie ze mnie smieja, ze klata jak u koguta, a bice jak u pudziana-ramiona mam bardzo duze w stosunku do reszty ciala. Wiec mysle ze nie popelniam bledu.

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
no ja chyba tak zrobie teraz, zobaczymy co z tego wyjdzie...lepiej wchodza Ci 2 cwiczenia czy 3 na biceps? i jak z seriami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ja widziałem jak koleś robił bez supinacji stojącheh

musze spróbować chyba tych ćwiczeń ze sztangielkami na bice bo mnie denerwuje moja różnica w bicach widać bardzo wyraźnie:/

czyli stojąc i siedząc z supinacją to najlepsza metoda?a młoty?a uginanie w bramie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa & sila bY ciesl0r

Następny temat

rozplanowanie treningu w tygodniu

WHEY premium