SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

wynik badania hormonów testosteron estradiol prolaktyna

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 346

napisał(a)
Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Odżywianie i Odchudzanie. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 563
Witam dzis zrobilem badanie krwi na poziom hormonów: testosteron, estradiol, prolaktyna. Takie mam wyniki: testosteron 15ng/ml norma 2,8 - 8
estradil: 10,2pg/ml norma 7,38 - 42
prolaktyna: 10,950ng/ml norma 4,2 - 15,2
Czy może to ktos zinterpretowac? Chcialbym jeszcze dodać ze jestem na cyklu początek tzn 5 tydz: prop 100mg e2d I bold 100mg e4d.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 563
czacha1986
Witam dzis zrobilem badanie krwi na poziom hormonów: testosteron, estradiol, prolaktyna. Takie mam wyniki: testosteron 15ng/ml norma 2,8 - 8
estradiol: 10,2pg/ml norma 7,38 - 42
prolaktyna: 10,950ng/ml norma 4,2 - 15,2
Czy może to ktos zinterpretowac? Chcialbym jeszcze dodać ze jestem na cyklu początek tzn 5 tydz: prop 100mg e2d I bold 100mg e4d.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wizyta w solarium

Następny temat

Badania Alat i aspat a alkohol

Która odżywka białkowa lepiej poskromi apetyt? Która odżywka białkowa lepiej poskromi apetyt? Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czym różni się białko serwatkowe od białka kazeinowego? Czy odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu? Czy odżywki białkowe pomagają w odchudzaniu? Czekoladki low carb a'la kinder country Czekoladki low carb a'la kinder country Bradley Martyn – siła i rozmiar Bradley Martyn – siła i rozmiar Samuel "Titanium" Kulbila - kulturysta, który ćwiczy bez profesjonalnej siłowni Samuel "Titanium" Kulbila - kulturysta, który ćwiczy bez profesjonalnej siłowni Trzy ćwiczenia na rozwój masy barków Trzy ćwiczenia na rozwój masy barków Artemus Dolgin chce stworzyć własny konkurs kulturystyki Artemus Dolgin chce stworzyć własny konkurs kulturystyki