SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybity palec ... zlamany nos ...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
Siema! Jakos 15 lipca dostalem w dlon i mialem zbity wskazujacy palec...strasznie mi opuchl jednak nie mialem go wstawianego... do teraz jak ruszam palcem to mie boli:/ co robic ? Mam jeszcze jeden problem ... tez kolo 15.lipca dostalem w nos:) mialem zlamanie z przemieszczeniem ... wszytsko nasatawione i niby ok ... czy np. gdy teraz bym sie z kims bil dostalbym w nos jest wieksza mozliwosc ze szybciej sie zlamie? chodzi o to czy od lekkiego udezenia juz sie zlamie? i czy jak juz by sie zlamal ten drugi raz to da rade go naprostowac?? z gory dzieki za odp ... pozdro ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1194
naprostowac to da rade zawsze, nie wiem nie jestem pewien ale mysle, ze przy nastepnym uderzeniu zlamie sie szybciej, bo jak Ci peknie to oblewa sie chrzastka(?) a ona ma mniejsza wytrzymalosc niz kosc
ja naprostowalem sobie sam zaraz po walce i żaluje, bo i tak jest krzywy :(((

DJ 2M!C - Feel This !!! ŁooKurva !!! Ale kosa ja j**ie !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
tez mialem keidys zlamany tak mi nastawil lekarz ze teraz bede mial zabieg plastyczny :(

zobaczysz za pare lat modl sie czy Ci dobrze nastawil

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
dobra powiedzmy ze mi dobrze nastawil ... no ale co mam zrobic jesli bede sie bil:/ dostane w nos i koniec? czy jest mozliwe ze dostane w nos i mi sie nie zlamie?? czy odrazu po uderzeniu w nos zlamie sie co??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1194
zaleze jak dostaniesz, mozesz dostac i oki i mozesz dostac i sie moze zlamac, choc moim zdaniem bedzie juz slabszy nos
1

DJ 2M!C - Feel This !!! ŁooKurva !!! Ale kosa ja j**ie !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak odchudzić twarz ??

Następny temat

Torbiel jajnika

WHEY premium