SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

wybór najlepszego białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1017

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1858 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26349
prosze o pomoc przy wyborze najlepiej jakosciowego białka
-hi tec whey-c6
-Scitec nutrition 100% whey isolate
-Optimum Whey Gold Standard 100%
-Ultimate Nutrition Prostar Whey Protein
-Ultimate Nutrition Prostar Whey Protein
-Vpx - Syngex
-Dymatize - Elite Fusion 7
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4975 Napisanych postów 134539 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 800112
c6, ultimate beda si.
Optimum tez powinien byc ok, bo na razie kraza plotki, ze cos z nim nie halo. A badan nie widzialem
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 20872 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 240107
te opinie odnosnie Optimuma to chyba dotyczyły jakichs problemów ale kilka lat wstecz jezeli dobrze zrozumialem,
widziałem jakis czas temu wyniki aktualne i bylo ok o ile mozna ufac temu kto je robil
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2744 Napisanych postów 63589 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 523941
o dymatize,scitec też plotki latają
ciężkie czasy
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
tomku badania na konkurencyjnym KO robili ale z badań wynika ze jest ok

ja celuje w optimum.scitec
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1858 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 26349
jezeli chodzi o sam rodzaj białka to izolat chyba jest najlepszy ? wiem ze to tez zalezy od pory dnia czy po treningowo czy nie itp. mi chodzi o najlepsze bv przedewszyskim moze jakies białko jajeczne w połączeniu z jakąś serwatką ? wie ktos z was czy jest takie białko z takim skłądem ?
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4975 Napisanych postów 134539 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 800112
izolat od wpc rozni sie tylko tym, ze jest wysokoprocentowy, lepsze wyizolowanie skladnika. Tak to nie jest on niczym szczegolnym inny od zwyklego wpc. Nie trawi sie szybciej
napisał(a)
Początkujący
to biore 100% Whey protein professional ze sciteca bo maja bardzo duzy wybor dobrych smkaów no i scitecowi chyba nie mozna nic zarzucic dobra firma ?
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2744 Napisanych postów 63589 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 523941
napisał(a)
Początkujący
to juz nie wiem naprawde ,moze vpx albo ultimate nutrition podpowiedz coś flex

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2013-03-31 20:20:55
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 384 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3458
Mój ziomeczek wcina już 5 puche Vpx i jest zadowolony tylko że zawiera mało białka 66g/100g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy i bcaa

Następny temat

Nowy - Prosze o pomoc

Jak rozpocząć randkowanie na siłowni Jak rozpocząć randkowanie na siłowni 6 najgorszych typów ludzi, którzy ćwiczą na siłowni 6 najgorszych typów ludzi, którzy ćwiczą na siłowni Stały deficyt kaloryczny vs dieta rotacyjna jojo – co wygra?! Stały deficyt kaloryczny vs dieta rotacyjna jojo – co wygra?! Brazylijski Hulk - Bruno Moraes Brazylijski Hulk - Bruno Moraes Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Spróbuj jeść i trenować jak Dwayne „The Rock” Johnson Spróbuj jeść i trenować jak Dwayne „The Rock” Johnson Dlaczego nie robię postępów na siłowni? 5 najważniejszych powodów Dlaczego nie robię postępów na siłowni? 5 najważniejszych powodów 11 porad jak nie przytyć - co jeść i jak trenować? 11 porad jak nie przytyć - co jeść i jak trenować?