logo
zamknij zamknij

www.wzdęcia brzucha.pl

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2082

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10601 Napisanych postów 42819 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Od kilku lat mam duże wzdęcia brzucha,wyglądam na trzeci miesiąc ciąży jak nie czwarty.Lekarz poradził mi spożywać 2 kg. warzyw i owoców dziennie ale to nie działa.Espumisan działał przez miesiąc.Jestem szczupłą osobą a brzuch jest kosmiczny.Niektórzy myślą że jestem w ciąży jest to kłopotliwe,bo przecierz nie jestem.
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
adi_zrdw
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 365
Witam,

miałem podobną sytuację. Pomogło mi po tygodniu. A więc tak - zrób sobie dzień bez jedzenia. Nie jedz nic tylko pij dużo wody, zielonej i białej herbaty. następnego dnia zacznij powoli od trzech posiłków dziennie. Najlepiej takie lekko strawne, na sniadanie jogurt naturalny + activia, obiad jakaś zupka, kolacja jogurt. Tak przez 3 - 4 dni. Z każdym następnym dniem dodaj jeden posiłek. Stopniowo wracaj do racjonalnej diety. Kup węgiel leczniczy np carbo medicinalis i bierz zgodnie l ulotką. Rusz się nie zapominaj o ruchu. Biegaj pływaj. Idź na basen i skorzystaj z sauny. Nie zniechęcaj się, efekt jest wolny ale murowany. Aha - odstaw gazowane napoje. Najlepiej wcale ich nie pić. Piwko przy weekendzie i basta. Trzymam kciuki za sukces w walce.
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10601 Napisanych postów 42819 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Daty kolego .
napisał(a)
adi_zrdw
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 365
O cholera, sorry, mi się pomyliło z 2011. Wybaczcie.
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak przytyć w krótkim czasie

Następny temat

federacja mma

Fitness ladies in red

Ziemniaki czy ryż? Porównanie okiem dietetyka

Suplementy na masę - beta-alanina

KOMUNIKAT IFBB ELITE PRO!

Kasia Dziurska na Arnold Classic Europe

Brokuły czy cukinia - porównanie okiem dietetyka

Suplementy na odchudzanie - Berberyna