SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wszystko na temat armwrestlingu

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113011

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Na początek myślę że to co masz u siebie na tej domowej siłowni spokojnie wystarcz...najważniejsze że chęci są:)
ćwiczenia jakie bym Ci proponował na początek to biceps na modlitewniku do kąta 90stopni z 8 serii na każdą rękę najlepiej ćwiczyć hantlami na przemian każdą rękę osobno...następnie jeśli masz gryf łamany to na łamanym gryfie kolejne trzy serie biceps stojąc no i na koniec biceps w uchwycie młotkowym też na hantlach ze 4-5seri
następnie nadgarstek uginanie nadgarstków ze sztangą lub hantlami ze 4 serie myślę że Ci spokojnie starczy no i na koniec treningu proponował bym ściąganie wyciągu do boku (nacisk boczny) stajesz tak żeby wyciąg znajdował się z boku jeśli ćwiczysz prawą rękę to z prawej , jeśli lewą to z lewej i ściągając wyciąg dobijasz do poduszki rączkię wyciągu

na drugi dzień proponował bym ci trenować triceps , zamek , ściąganie wyciągu typowo z góry tj.dobijanie do poduszki rączki wyciągu samym tricepsem ,pronacje , sublimacje i palce
ale co do tych ćwiczeń ciężko jest to wszystko wytłumaczyć żebyś to łatwo zrozumiał musiał bym ci to pokazać na żywo jak przy każdym ćwiczeniu się układać, jak trzymać rękę, gdzie łokieć,jaki kąt itd

taki trening 4 razy w tygodniu spokojnie Ci wystarczy nawet tak jak dla ciebie to wystarczające będą tylko ćwiczenia z pierwszego dnia jeśli będziesz je wykonywał 2 razy w tygodniu
ćwiczenia z drugiego dnia są o wiele trudniejsze co do utrzymania prawidłowej techniki podczas wykonywania ich co nie znaczy że nie musisz ich nie trenować...dobrze by było żeby ci ktoś kto się zna na armwrestlingu pokazał jak należy je wykonywać bo utrzymanie prawidłowej techniki jest bardzo ważne
jeśli nie masz takiej osoby zapraszam do Mławy na trening bo na prawdę nie sposób jest opisać niektóre ćwiczenia i wtedy Ci ułożymy konkretny trening.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
michhh wyslalem ci PW jak mozesz to odpisz tak lub nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 246 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3333
Mam prawie 500km szkoda bo na pewno bym wpadł.Kiedys czytałem że byłeś w Krakowie na zawodach szkoda że tak pózno to zobaczyłem bo na pewno bym wpadł. A jak to połaczyć z treningiem innym parti jak np plecy klatka barki ? Jak cwiczyc te grupy ? Mozesz wstawic swoj obecny plan jakim jedziesz ?Mam gryf łamany i tutaj pytanie czy isc w ciezar i robic serie z bujaniem czy dobrac taki ciezar zeby technika byla dobra ?ile powtorzen ?

Zmieniony przez - hardkorowykoksu2012 w dniu 2012-04-23 15:45:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
plecy razem z bicepsem i nadgarstkiem a klatka i barki możesz w osobny dzień albo z pronacjami i zamkiem
jeśli chodzi o klatkie i barki to piramidalnie 0d 12 do 4-6 powtórzeń a biceps na łamanym proponował bym robić pod ścianą tak żeby cały czas pośladki i plecy były oparte o ścianę a stopy w odległości 30-40cm od ściany ilość powtórzeń od 16 w pierwszej seri rozgrzewającej do 6 w tych ostatnich
co do mojego treningu to zdaje mi się że podawałkem kilka postów wcześniej ale mogę jeszcze raz...
ja teraz trenuje 5 razy w tygodniu
Poniedziałek
klatka- wyciskanie i rozpiętki
barki- siedząc i na maszynie unoszenia
triceps-sciąganie na wyciągu
dobijanie do poduszki tricepsem i plecami
zamek nadgarstka
pronacja (przedramię)

Wtorek
biceps do kąta
palce na wyciągu na grubej rączce
nadgarstek (zawijanie)
nacisk boczny - dobijanie do poduszki rączki wyciągu (pchanie w bok)
podciąganie na drążku
sroda
martwy i przysiady

w czwartek to samo co w poniedziałek
a w Piątek to co we Wtrorek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
rutkow
odpisałem Ci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 246 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3333
Super wielkie dzięki teraz dużo łatwiej będzie mi ułożyć plan.Powiedz mi jeszcze czy marty i przysiad robisz raz w tygodniu? Bo chyba kilka stron wczesniej widzialem ze 2 razy ale moze cos ja pomylilem.Ile seri tych 2 cwiczen jechac i od ktorego zacząc ? Jesli chodzi o bicka to dlaczego preferujesz tylko na łamanej sztandze ? Jesli będe robił oparty o sciane to duzo mniejszy ciezar wezme ale przynajmniej plecy nie ucierpia tak ? bo z tego co pisalem to wlasnie uginanie ze sztanga rozwalalo ci plecy zgadza sie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Tak Martwy i przysiad raz w tygodniu robię wcześniej robiłem 2 razy ale zmieniłem teraz na raz w tygodniu
mi po8 serii wystarczy spokojnie na nogi a martwego 6 serii.
Na biceps na łamanej sztandze jest łatwiej niż na prostej dlatego że przy większym ciężarze prosta sztanga wypada z rąk i trudniej ją utrzymać i bardziej wtedy pracuje przedramię...a chodzi o to żeby pracował biceps... a ćwiczenie przy ścianie jest bezpieczniejsze dla pleców...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
Zdaje się ktoś tu chciał zdjęcie z Denisem...
proszę bardzo:
John też się pojawił...:)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 519 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2124
wczorajszy trening
przysiad tył
100kg x 8pow
120kg x 8
140kg x 8
160kg x 8
180kg x 4
200kg x 1
160kg x 9
prostowanie nóg na maszynie
3serie po 12 pow
martwy ciąg
120kg x 8
150kg x 8
180kg x 8
220kg x 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 246 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3333
Ale Ci dobrze z takimi goscmi miec foto.Mi to się marzy fotka z Vojevodą który jak dla mnie największym autorytetem obok Brzenka jest w tym sporcie.Ciekawy jestem czy Ci najlepsi zawodnicy robią takie cwiczenia jak martwy ciąg czy przysiad.Czytałem gdzieś na necie wywiad z Voyewoda i mówił że te ćwiczenia nie są niezbędne.Co sądzisz o trenowaniu każdej parti 2 razy w tygodniu bez wspomagania (oczywiscie mowie o tym z szarej strefy :) ) dużo ludzi mowi ze organizm bez dopingu nie jest sie w stanie zregenerowac co ty myslisz o tym ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

( Leucine vs Bcaa ) + tauryna przy redukcji

Następny temat

NITRO STOCK

WHEY premium