SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

wspięcia siedząc bez maszyny?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1338

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3008 Wiek 14 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54551
Witam mianowicie jak robic wspięcia siedząc bez dyspozycji łydkownicy sztange mam i lawke moze mi ktos podac sposob jak wykonywac to cw ?

Let's do IT

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1136 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8078
ja osobiscie nawalałem ciężar na sztange, kładłem jakas gąbke na nogi, na to sztange i robiłem wspiecia.

... a 7 dnia Bóg stworzył siłownie

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 3980 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 80268
ja robie tak samo, siadasz, ciężar na gryf na kolana i jazda, i podłóż sobie z 4cm pod palce.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6009
poloz sobie na kolana kilka krazkow na kolana i jazda

The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3008 Wiek 14 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54551
ok tylko troche nierowno sie robi ale da rade dzieki:D

Let's do IT

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 3980 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 80268
jak to nie równo? jak robisz dobrze to jest równo.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 5486 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48067
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie treningu

Następny temat

sprawdzenie treningu na mase którym se ćwicze

Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness!