SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wsparcia moralnego mi trzeba :) powrót do formy

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3054

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
ano faktycznie wyszło niezamierzone marudzenie ;p
no pewnie że fajnie :) cieszę się, zwłaszcza że poschodziło mi z obwodów :)tylko jędrności mi trzeba ;p ale to kwestia tych nieszczęsnych mięśni :)
wagę chciałabym utrzymać taką już. Powinnam wrzucić więcej kalorii zwłaszcza z białka
ale tu chłosta by się przydała. Totalnie się rozjeżdżam przy choćby planowaniu. Jeden dzień mam fajny, ale na tym się kończy (wsparcie samcze by się przydało a on twierdzi że jak chcę to sobie mogę jeść co chce... tyko mam mu tego nie dawać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
Prysnelam sobie na urlop ale trzymam się :) zero slodyczy, codziennie rybka smazona - ściągane panierke do tego warzywa, pieczywo tylko na 1i 2 śniadanie owoce jogurt nat. jajka wedlina b.ser. Biegam co wieczór I tu mam do Was pytanie, raz jest super jak bym skrzydła miała następnego dnia dolowanie. Dlaczego tak może być.?Nigdy nie biegne na max. Przepraszam że tak bez ładu I składu pisze ale z uzyczonego sprzętu korzystam I go trochę nie ogarniam acha I trochę się rozcisgam I ćwicze z guma .(cokolwiek by to miało znaczyc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
Uhh 2dni pod rząd było oki. Na godzinę przed bieganiem wrzucilam kanapkę z twarogiem. Może tu był problem? Za mało paliwa... Wydaje mi się, że znowu zjechalam z kg niestety nie mam możliwości się zważyć. Mam nadzieję, że mąż ulegnie i weźmie że sobą centymetr. Nogi wyglądają smuklej ;)) Zapomnialam się pochwalić. Tuż przed wyjazdem pocwiczylam na wolnych ciezarach. Jest o niebo fajniej niż maszyny. Opis po powrocie bo się zaklikam tym jednym palcem na mini klawiaturze. Niestety mam straszne parcie na czekoladę. Ale jak widzę innych urlopowiczow o pokaźnych wymiarach wsuwajacgych lody/gofry itp to mi przechodzi (niestety na trochę tylko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 329
Witajcie Ladies

wróciłam po odcięciu od świata (ech uzależnienie od netu :/)
ponieważ dopiero padłam po wypakowaniu się jutro sprawdzę rezultaty

Ogólnie było super, cisza i spokój. Na początku michę ogarnęłam, potem było trudniej, ale tylko kilka razy skusiłam się na lody czy jakieś ciacho. Jednak regularne odwiedzanie działu i wpisy działaja cuda. Mobilizacja jest :) a tak to... ech

Codziennie ( no prawie) biegałam, mam wrażenie, że napompowałam sobie łydki, ale to jutro wieczorkiem spokojnie odnajdę cm i się pomierzę. No i oczywiście kondycyjnie widzę niesamowitą różnicę na plus :) Brakowało mi jednak siłowni :( zabawy z gumami jakoś mi nie szły...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prosze o pomoc w cwiczeniach!!

Następny temat

mam mętlik w głowie na temat treningu proszę o pomoc

WHEY premium