SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wprowadzenie zmian do terningu fbw

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
Witam cwiczę około 4 miesięcy jednym planem postępy cały czas widać ale rutyna bierze góre =. Moje pytanie czy dobrze zrobię zastępując sobie niektóre cwiczenia i metodę dotychczas zakładam obciązenie z którym wykonuję 3 lub 4 serie po 10 powtorzeń a gdyby zwiększyc cięzar i robic 3 4 serie po 6? Dodam ze zaopatrzam się w ławeczkę wiec zamias pompek bedzie wyciskanie prosto i skos no i zastanawiam sie nad zakupem jakichs supli
trening a
siady ze sztangą 3x10
wiosłowanie 3x10
pompki
podciąganie wzdłuż tułowia 3x10
uginanie ramion stojąc 3x10
pompki podparcie tyłem 3 x10
trening b
siady ze sztangą 3x10
martwy 3x10
podciąganie podchwytem 3x10
pompki z nogami wyżej
unoszenie nad głowę 3x10
uginanie w podporze o kolano 3x10
pompki podpora tyłem 3x10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 817
Spróbuj robić 4 serie po 6 powtórzeń z większym niż dotychczas obciążeniem. Potem możesz stopniowo zwiększać ilość powtórzeń. Jeśli dopada Cię rutyna to zmień ćwiczenia, to ma być przyjemność. Moim zdaniem jeśli masz dobrze skomponowaną dietę to żadnych suplementów nie potrzebujesz zwłaszcza, że jesteś młody i początkujący.

76kg--->55kg
Cel: zostać trenerem
www.instagram.com/for.motivation/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
a ewentułalnie zmiana kolejnosci wykonywania cwiczen np klatka przed nogami i plecami i triceps przed bicepsem a co do diety w obecnym czasie jestem bardziej poza domem co troche uniemozliwia mi przygotowywanie posilków dlatego mysle o soplach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 102 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 817
Najpierw powinno ćwiczyć się większe mięśnie, więc nogi powinny być w pierwszej kolejności. Jednak myślę, że jeśli zmienisz kolejność na jakiś czas to będzie w porządku. Posiłki można przygotowywać w domu i brać ze sobą albo robić sobie smoothie do shaker'a i gotowy posiłek a naprawdę sycący i zdrowy.

76kg--->55kg
Cel: zostać trenerem
www.instagram.com/for.motivation/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
Pięknie dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wstaw pełną ankietę działu. Nic nie wiadomo na Twój temat.
Stagnacja po 4 miesiącach? Coś robisz nie tak.

Początkujący powinien rosnąć jak na drożdżach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały na rowerze

Następny temat

plan treningowy na redukcje pomocy

Wiecej