SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wpływ kiszonek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Z tego co wyczytałem to na diecie spożywamy nieograniczoną ilość warzyw bo regulują one zakwaszenie organizmu(nie pozwalają na zakwaszenie). A jak jest z kiszonymi warzywami - kapustą i ogórkami? podnoszą one zakwaszenie czy zmniejszają? na chłopski rozum wydaje się, ze zakwaszają ale biochemia nie opiera się na wierzeniach ludowych więc chciałbym zapytać mądrzejszych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Jeśli nie robione w occie to odkwaszają

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
dzięki. A są jakieś przeciwwskazania, żeby jeść codziennie surówkę z około 30dkg kiszonej kapusty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Kiszenie to proces naturalny, wiec odczyn pozostaje zasadowy.

Czy sa przeciwwskazania? Np. u mnie skonczylo by sie to pewnie rewolucjami jelitowymi

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Dziękuję bardzo. Wiadomo, że jeśli będę się źle czuł to odstawie ale póki co problemów nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 273
Kiszona kapusta to szkolne doświadczenie z odczynem pH :) Jest to środowisko kwaśne pH = 4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
To, że ma odczyn kwaśny to wiem. Pytanie dotyczyło jaki wpływ ma na zakwaszenie organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Odczyn ma kwaśny, na organizm wpływa zasadotwórczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
no właśnie o tym myślałem pisząc, że nie zawsze można się kierować chłopskim rozumem w takich sprawach :) Dzięki za odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomysły kolacyjne - poza standardem sfd

Następny temat

Ocena diety na masę

WHEY premium