SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

woda przegotowana

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1046
witam mam pytanie co do wody przegotowanej..
Pije dziennie po około 3+litra wody przegotowanej w czajniku i strasznie obrzydl mi się juz smak takiej wody, czy moge do tej wody dodac pare kropel cytryny dla smaku? bo na silowni kolega mi mowil ze nie powinno sie nic dodawac do wody gdy biore kreatyne, wiec jak to jest z ta woda i cytryna

Zmieniony przez - lejs95 w dniu 2012-11-16 13:41:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 109 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32897
"kolega mi mowil ze nie powinno sie nic dodawac do wody gdy biore kreatyne, wiec jak to jest z ta woda i cytryna"

pozdrów kolegę, możesz śmiało dodawać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
mozesz sobie dolac nawet troche soku do rozcienczanie i nic ci sie nie stanie, gdzie wy cwiczycie ze ludzie takie mity wymyslaja?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe zmień kolegów
j.w. możesz se dodawać różne rzeczy, sok, cytrynę, miód itd.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
To już najtańsza woda mineralna tak wstrętnie nie smakuje jak woda przegotowana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224
w sklepie z suplami będą węglowodany w proszku o różnych smakach takie napoje to sobie mieszaj,możesz kupić dekstroze lepiej transportuje kreatyne,albo kup sobie iso+ i sobie mieszaj z wodą





Zmieniony przez - 316 w dniu 2012-11-16 21:31:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
316
możesz kupić dekstroze lepiej transportuje kreatyne



Ledwo mu jedne mit wybili z głowy a ty mu na te miejsce kolejny wkładasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
otóż to

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
to ja mam lepsza rade kup sobie w aptece gliceryne (bardzo tania jest) dodaj troche do wody bedzie miala taki slodkawy smak a w polaczeniu z kreatyna to taka pompa bedzie ze ci na treningu lapy rozpierdooly
nie no ale powaga pamietam ten pierwszy trening na glicerynie to byla miazga pompa jak sie bica robilo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAS NA SIŁOWNIE Z WŁASNYM NAPISEM

Następny temat

Francis Delavier - różnica książek

Wiecej