SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

winstrol jako pierwszy steryd

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1404

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 433
no mam pochytane wino 100 tabsow i sie chcialem was zapytac jako mega zielony w temacie , z czym najlepiej to wziasc i nie mam na mysli innego sterydu bo nie mam hajsu na to.Poleccie mi jakas odzywke ktota by spotengowala rezultaty wielka prosba.Jako 2 pytanie chcialem spytac czy warto jakies osłonki kupic i czy jest jakis zamiennik clomidu ktory mógłbym kupic w aptece.Z gory dzieki i pozdrawiam.

ps. mam 184 cm wzrostu , 85 kilo wagi, 112 w klacie 38 w bicu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40358
poczytaj jeszcze duzo poczytaj

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6421 Napisanych postów 214939 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 765438
wysyp dziś

NIE ODPISUJE NA PW !!!!!!

Zapraszam do nowego działu

http://www.sfd.pl/Odchudzanie_i_forma_po_męsku-f445.html

Szukasz pomysłu na smaczny i zdrowy posiłek ?zapraszam do działu Kuchnia-http://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Konsultacje-
cykle , suplementacja ,odżywianie rafalsfd@wp.pl

Pomagamy dzieciakom -http://www.sfd.pl/Nabijamy_Pajacyka_!!-t1138796.html

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53505
z twoja biedza to ty sie za zarcie bierz koks to nie jest zabawka dla dzieci
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 901 Wiek -6771 dzień Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11710
zostaw winko na później albo sprzedaj.

pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 433
a moze mi napiszecie cos konkretnego bo po tych wypowiedziach naprawde nic sie nie dowiedzialem ..
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40358
no mam pochytane wino 100 tabsow i sie chcialem was zapytac jako mega zielony w temacie , z czym najlepiej to wziasc i nie mam na mysli innego sterydu bo nie mam hajsu na to A WIEC WSTRZYMAJ SIE Z BRANIEM BO SAM POWIEDZIALES ZE JESTES W TYCH SPRAWACH ZIELONY .Poleccie mi jakas odzywke ktota by spotengowala rezultaty wielka prosba WEJDZ SOBIE DO DZIALU ODZYWIANIE I ULOZ SOBIE DIETE A GDY ULOZYSZ DIETE WEJDZ DO DZIALU SUPLEMENTY I POCZYTAJ O SUPLACH .Jako 2 pytanie chcialem spytac czy warto jakies osłonki kupic i czy jest jakis zamiennik clomidu ktory mógłbym kupic w aptece ZAWSZE WARTO SIE OSLONIC BO PRZECIEZ ZDROWIE MASZ JEDNO I NIE MA CO NA NIM OSZCZEDZAC.Z gory dzieki i pozdrawiam.

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 901 Wiek -6771 dzień Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11710
dokladnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowa meta eap

Następny temat

Palenie Marichuany a cykl metanabolu

Fit ryż z dodatkami Produkty, które niszczą Twój wygląd i samopoczucie Jakie ryby jeść? 14-15.10.2017 Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness - WYNIKI Urodziny Kasi Dmochewicz Kasia Oleśkiewicz wyszła za mąż! Archiwum X: “duża ilość węglowodanów może zabić kulturystę”?! Jak zadbać o dłonie?