SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

winstrol jako pierwszy steryd

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1428

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433
no mam pochytane wino 100 tabsow i sie chcialem was zapytac jako mega zielony w temacie , z czym najlepiej to wziasc i nie mam na mysli innego sterydu bo nie mam hajsu na to.Poleccie mi jakas odzywke ktota by spotengowala rezultaty wielka prosba.Jako 2 pytanie chcialem spytac czy warto jakies osłonki kupic i czy jest jakis zamiennik clomidu ktory mógłbym kupic w aptece.Z gory dzieki i pozdrawiam.

ps. mam 184 cm wzrostu , 85 kilo wagi, 112 w klacie 38 w bicu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40358
poczytaj jeszcze duzo poczytaj

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8015 Napisanych postów 219441 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 872175
wysyp dziś

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53505
z twoja biedza to ty sie za zarcie bierz koks to nie jest zabawka dla dzieci
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 901 Wiek -6686 dzień Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11710
zostaw winko na później albo sprzedaj.

pozdrawiam
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433
a moze mi napiszecie cos konkretnego bo po tych wypowiedziach naprawde nic sie nie dowiedzialem ..
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40358
no mam pochytane wino 100 tabsow i sie chcialem was zapytac jako mega zielony w temacie , z czym najlepiej to wziasc i nie mam na mysli innego sterydu bo nie mam hajsu na to A WIEC WSTRZYMAJ SIE Z BRANIEM BO SAM POWIEDZIALES ZE JESTES W TYCH SPRAWACH ZIELONY .Poleccie mi jakas odzywke ktota by spotengowala rezultaty wielka prosba WEJDZ SOBIE DO DZIALU ODZYWIANIE I ULOZ SOBIE DIETE A GDY ULOZYSZ DIETE WEJDZ DO DZIALU SUPLEMENTY I POCZYTAJ O SUPLACH .Jako 2 pytanie chcialem spytac czy warto jakies osłonki kupic i czy jest jakis zamiennik clomidu ktory mógłbym kupic w aptece ZAWSZE WARTO SIE OSLONIC BO PRZECIEZ ZDROWIE MASZ JEDNO I NIE MA CO NA NIM OSZCZEDZAC.Z gory dzieki i pozdrawiam.

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 901 Wiek -6686 dzień Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11710
dokladnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowa meta eap

Następny temat

Palenie Marichuany a cykl metanabolu

Najdroższe siłownie na świecie Najdroższe siłownie na świecie Natalia Pigoń - ocena sylwetki Natalia Pigoń - ocena sylwetki  Czy można budować mięśnie jedząc trzy posiłki dziennie? Czy można budować mięśnie jedząc trzy posiłki dziennie? Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych Cztery główne hormony regulujące masę ciała Cztery główne hormony regulujące masę ciała Nie żyje Mohamed Saad- wicemistrz świata Nie żyje Mohamed Saad- wicemistrz świata Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych! Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych!