SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

wiekszy czworoboczny lewy od prawego dlaczego i co robic zeby wyrownac ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 644

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 589
witam
prosze o pomoc mam wiekszy miesien czworoboczny od prawego dlaczego ?? i jak zrobic aby go zmniejszyc badz wyrowmnac z prawym ?? przez to czasem lapia mnie bole w okolicy tego powiekszonego miesnia ;/ pomozcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3943
Ja też tak miałem Ćwiczyłem normalnie i z czasem się wyrównało i Tobie też tak radzę . Takie sytuacje są dość częste więc nie martw się i ćwicz normalnie a na pewno wróci wszystko do normy.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 6283 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 131166
dokladnie, tak samo mialem kiedys prawy wiekszy od lewego. rob cwiczenia na kaptury i masuj, a z czasem beda takie same.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 589
dzieki za info ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból pod pachą

Następny temat

odszkodowanie - klika pytań

Kreatyna a przeziębienie - czy ma wpływ? Kwas alfa-liponowy - jak działa? Jak zejść nisko z poziomem tkanki tłuszczowej? Czy dieta jest potrzebna? Bo biceps to podstawa… Marta Banasik i Łukasz Sosiński na wczasach Jak robić pompki? Ile powinien trwać trening na siłowni?