SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

wiekszy czworoboczny lewy od prawego dlaczego i co robic zeby wyrownac ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 664

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 589
witam
prosze o pomoc mam wiekszy miesien czworoboczny od prawego dlaczego ?? i jak zrobic aby go zmniejszyc badz wyrowmnac z prawym ?? przez to czasem lapia mnie bole w okolicy tego powiekszonego miesnia ;/ pomozcie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3943
Ja też tak miałem Ćwiczyłem normalnie i z czasem się wyrównało i Tobie też tak radzę . Takie sytuacje są dość częste więc nie martw się i ćwicz normalnie a na pewno wróci wszystko do normy.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 6283 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 131166
dokladnie, tak samo mialem kiedys prawy wiekszy od lewego. rob cwiczenia na kaptury i masuj, a z czasem beda takie same.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 100 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 589
dzieki za info ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból pod pachą

Następny temat

odszkodowanie - klika pytań

Proste sposoby na to, by nie marnować jedzenia! Proste sposoby na to, by nie marnować jedzenia! Pierś kaczki zapiekana z serem i warzywami Pierś kaczki zapiekana z serem i warzywami Urodziny w domu Arnolda Schwarzeneggera Urodziny w domu Arnolda Schwarzeneggera Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Burgery z kaczki Burgery z kaczki Nandrolone w  podnoszeniu ciężarów Nandrolone w podnoszeniu ciężarów Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie