SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

wieksza sila

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 479

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 563
siema chciałbym sie dowiedziec co zrobic zeby zwiekszyc sile(zeby brac wiecej na klatke) wiem ze to popularne pytanie ale chce sie dowiedziec doladnij. A wiec mam 183cm waze 66 kg i biore w tej chwili 68kg cwicze juz 5 miesiecy . 2 miesiace temu wziolem gainera z dodatkiem kreatyny (100g -5gmono) sila poszla w miesiac + 10kg . miesiac pozniej wziolem czysta krete tez mono sila nic juz nie poszla i od tamtej pory nie mkoge juz nic wiecej wziasc.czytalem ze podobno robic pompki w domu roznego rodzaju.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 324 Wiek 18 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3826
Po co pompki, dodatni bilans kaloryczny, może gainer ci go zapewniał i dlatego siła szła, a teraz przestałeś, jesteś na minusie i stoi wszystko. Chcesz siły? Rób potężne ciężary niemalże maksimum, rób w serii od 8-4 powt.

No pain - no gain.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 563
aha rozumiem mam jeszcze jedno pytanie czy klatke moge robic na koniec treningu po 3 serie na maxmum ciezarze po 8 powtorzen czy lepiej nie (poniedzialek sroda piatek) ?
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6882 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36194
Duży ciężar, mało powtórtzeń (max 6), długie przerwy między seriami (3-4 minuty)

Zawody siłowe dla młodzieży
http://www.mocni.net 

napisał(a)
Początkujący
Aha czyli mogę robić zawsze po treningu klate w dni których w planie nie ma klaty mam jeszcze jedno pytanie czy zwiększać ciężar i powtorzenia czy rozgrzać się i 4 serię. Na dużym obciążeniu. 6razy
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 635 Napisanych postów 34076 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 243059
po co Ci ta siła w wyciskaniu?
nie ma się co napalać, wraz z masą nabierzesz siły
trening klatki po kazdym treningu jak dla mnie to glupi pomysl
skup się na całkowitym rozwijaniu sylwetki oraz sily w podstawowych bojach
podbij kalorie, zwiekszysz mase i sila ruszy
napisał(a)
Początkujący
Spoko dzięki za odpowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REDUKCJA, DIETA, ZATWIERDZENIE !

Następny temat

Trening w domu na rzeźbę, potrzebne porady

Kreatyny ranking - najlepsza kreatyna Wspaniałe nagrody za I miejsce Ben Weider Legacy Cup Aminokwasy ranking - najlepsze aminokwasy Leksykon suplementacji: 1,3 Dimethylamylamine DMAA (geranium) Nowy etap w życiu Huberta Kulczyńskiego! Funkcje motoryczne - dlaczego są ważne? Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Technika ćwiczeń - uwarunkowania anatomiczne