SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

wieksza masa na low carb ?? wyjasnienie

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5661

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5174 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79288
Niech sie wypowie jeszcze body i bedzie wszystko jasne reszte
napisał(a)
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 14747 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102587
Raczej opierałbym się na odczuciach treningowych i lustrze.Można założyć raz na 7/10 dni.Ja zwykle robię wtedy,kiedy czuję,że muszę(spadek siły i wydolności na treningu,gorszy wygląd).Reszta j.w.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8078
rozumiem ze ladowania po najcięższym treningu w tyg ??
napisał(a)
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 14747 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102587
Ja robię w dni wolne od treningu.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 17147 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85786
cały dzień ładujesz?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

napisał(a)
BodyLine TRENER
Specjalista
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 17147 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85786
Mogę z tym poeksperymentować na redukcji?
Na lc robiłem ładowania, ale tylko 2 posiłki.
Teraz na redukcji 1/tydz dzień dziecka.
Forma się poprawia, ale im mniej tłuszczu na sobie, tym mniej energii i uczucie głodu między posiłkami staje się czasami nie do zniesienia.
Może ładowanie 1x/tydz by mnie uspokoiło?

napisał(a)
BodyLine TRENER
Specjalista
Oczywiście,że tak.Są też inne plusy.Organizm dostaje sygnał,że niskokaloryczna dieta się skończyła i jeszcze bardziej podnosi tempo przemiany materii.
napisał(a)
Ekspert
W sobotę mam wesele teściowej
Okazja w sumie żadna ale jedzenie będzie w opór to sobie powybieram.
Nie piję i tak, bo robię za szofera więc od rana ładowanie

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 15093 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101679
Mawashi, czytales jakies opracowania nt Anabolic Diet?
warto sprawdzic na sobie chociaz miesiac jedzenia takim systemem
po jakims czasie jest pieknie

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki podpis pod dzialem

Następny temat

Rainer BCAA liquid - pytanie?

Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? An Nguyen od futbolisty do kulturysty An Nguyen od futbolisty do kulturysty Big Ramy aktualna forma Big Ramy aktualna forma Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Ranking IFBB 2018 - Kulturystyka klasyczna Ranking IFBB 2018 - Kulturystyka klasyczna