SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

większe pośladki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Nie znalazlam w sumie nic konkretnego na ten tematw internecie, więc założyłam specjalnie tutaj konto.
Interesują mnie ćwiczenia, którę powiekszają pośladki, jestem szczupła, pośladki są w sumie w sam raz, ale wiadomo wieksze byłyby lepsze :D Tylko boję się, że jak zacznę robić jakies ćwiczenia, to będę spalać ten "tłuszcz" z pośladków i będę jeszcze mniejsze a tego nie chcę. A i tylek ogólnie jest juz jędrny itd, chciaąłbym, żeby po prostu był odrobine wiekszy ;]
Więc jak to jest z tymi ćwiczeniami na pośladki? Wysłałby mi ktoś jakies linki do ćwiczeń, którę nie będę spalać mi tego tłuszczu, tylko formować mięśnie? Są wgl takie ćwiczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-kobiety 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
"Nie znalazlam w sumie nic konkretnego na ten temat w internecie"
jest tego tyle,że głowa boli
ale i tak polecam przysiady ,wykroki,wejścia na podwyższenie-
wszystko z obciążeniem oczywiście.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Te trzy ćwiczenia wyżej to są podstawy na pośladki, po za tym nie da się spalić tłuszczu miejscowo. A spalisz tłuszcz mając dietę na ujemnym bilansie kalorycznym, za to żeby zbudować mięśnie musisz mieć dodatkowy bilans - same ćwiczenia nic nie dadzą.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu diety

Następny temat

Redukcja przy małej wadze? czy może masówka?

WHEY premium