SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wewnętrzne flaczki ud

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 335
Mam problem z wewnętrznymi mięśniami ud. Generalnie mam nogi umięsnione (dużo biegam) poza właśnie wewnętrznymi mięśniami ud w górnej części. Tam na pewno mam przewagę tłuszczu. Co z tym zrobić? Z ćwiczeń na atlasie są tylko dwa (to się chyba przywodziciele nazywa). Jeżeli będę ćwiczyć na nie regularnie, to myślicie, że przestaną mi się uda jedno o drugie ocierać przy chodzeniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
redukcja tłuszczu to co innego niż budowanie mięśni.
mogą się jedynie ubić od tego.
tłuszczu nie spalisz raczej w taki sposób.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 335
To pewnie usłyszę, że ewentualnie moge całą schudnąć bo miejscowo nie da rady sie odchudzic ;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
są teoretycznie miesjcowe spalacze, ale czy działają...sam nie testowałem, więc nie wiem...jeśli bardzo chcesz, popytaj Qazara.
u kobiet tłuszcz gromadzi się głownie na nogach i pupie, ale przy odchudzaniu, głownie spada tam, gdzie go najwięcej, więc do roboty

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Nic z tym nie zrobisz:/ Ja jak usiąde to mam takie placki ale nie przejmuje się tym, kiedyś...w dalekiej przyszłości...jak będe robić redukcje to się tego pozbęde, to samo tobie radze! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
niekoniecznie nic

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 335
Czyli diagnoza jest nastepujaca: odchudzac sie?
To troche ryzykowne przy prawie codziennym bieganiu. Moge nie miec sily na trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
dieta, to jest diagnoza.
poukladaj wg. postów podwieszonych.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
j/w oraz przywodzenie nóg do wewnątrz.

Może nie pozbedziesz się całkowicie tłuszczyku ale może uda Ci się to ujędrnic.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jędrność wewnątrznej częsci uda nie jest zależna tylko od stanu mięśni przy wodzicieli.

Podstawą są właściwie rozwinięte mięśnie przodu i tyłu uda, co naciąga skórę i ujędrnia ten rejon oraz oczywiście odpowiedni poziom odtłuszczenia, który w tym miesjcu jest sztuką.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 335
Miesnie dwuglowe i czworoglowe ud mam b.dobrze rozwiniete
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przykładowy plan!!!

Następny temat

kontuzja

WHEY premium