SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

weglowodany w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
Jak szybko - w przybliżeniu oczywiście - rosną mięśnie. Chodzi mi o wywalenie węgli z diety. W tej chwili w tydzień przybywa mi około 1kg wiec raczej za dużo. 0,5 kg na tydzień starczy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
klimas
homo mam taki naturalny 500 gram - 44 białko, W18 i mniej niż mniej niż 1gT. myślałem ze może jakiś niedowartościowany czy coś jest homo jest :)


zobacz na sklad. kcal i BTW to nie wszystko. serki naturalne czy jogurty mogą byc od czasu do czasu dodatkiem a nie posilkiem

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3775
Cos malo z tego rozumiem. Sprecyzuj troche Twoja sytuacje... I w ciemno mowie, ze jak ci przybywa 1kg tygodniowo to nie sa to miesnie ^^

"Fight And Never Surrender!"

Do zobaczenia na Mr Olympia, Crossfit games, 2 i 3 boju ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
ad. Główne pytanie: mięśnie początkowo rosną nie szybciej niż 1kg miesięcznie, ale już po kilku miesiącach tempo mocno zwalnia.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
faktycznie coś się słabo określiłem z tym pytaniem.
Tak się zastanawiałem ile tego białka idzie w mięso skoro ponad kilo w tydzień wciągam :) A wiec jeśli nie więcej niż 250g na tydzień to chyba górna granica na wadze to te 0,5kg w tydzień. Zawsze mniej potem do spalenia :)
Dziękuje :)

edit:

może przy okazji jakieś sugestie ile tych węgli wywalić ? :)
Na tą chwile mam 6,6g/kg czyli prawie 500 gram dziennie w DT.


Zmieniony przez - klimas w dniu 2012-12-02 01:47:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
zmniejsz ww, a podnies tł. przy okazji wklej cala diete, byc moze jest cos co nalezy poprawic

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
owsianka z mlekiem + sok B17 W80 T5
praca
makaron z serem białym, oliwa z oliwek, miód B40 W90 T8
makaron z serem białym, oliwa z oliwek, miód B40 W90 T8
ryz/kasza (30 minut przed treningiem )sok z pomarańczy, białko(5gBCAA) B35 W105 T2
trening
gainer, pomarańcz, banan, B52 W105 T17
tuńczyk, chleb żytni pełnoziarnisty B35 W50 T11
serek homogenizowany B22 W9 T0,5
241 529 52
3g/kg 6,6g/kg 0,6g/kg

W nietreningowe dni nie biorę gainera.

Zmieniony przez - klimas w dniu 2012-12-02 08:27:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
rano brak bialka, tluszczy, II i III ser sie nie nadaje- wstaw mieso/rybe/jaja, wywal te miody. przed treningiem ww+mieso.ryba. sok out, potreningowy w domu to ww+mieso/ryba. ryby z puszki 1-2/tydzien, ostatni porażka. daj bialko+tl. bialka za duzo, ww tez, tl za malo

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
wklejałem już dietę na forum ale nikt się konkretnie nie wypowiedział.
Z mięsem jest tak ze mam utrudniony dostęp do kuchni bo wynajmuje pokój - ryz i makaron to już wyzwanie.
jajca odpadają bo są bardzo dla mnie... uciążliwe. ser biały się nie nadaje ? miód to naturalny ww prosty czytałem ze dobry :/ moja pomyłka co do serka - 44 g białka.
Dzięki za uwagi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Węgli zawsze wrzucasz tyle, ile Twój organizm potrzebuje i określasz to SAM, żadne kalkulatory Ci w tym nie pomogą. Węgli ma być tyle, żeby nie "blokować" masy, czyli robisz z nich właściwie minimalny nadmiar energetyczny.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Serek homogenizowany-lepiej zastąpić twarogiem. Miód faktycznie dobre źródło ww. ale najlepiej nadaje się przed/w czasie treningu do uzupełniania energii-o ile jest naturalny. Dodajesz łyżkę do wody i popijasz w czasie treningu. Mięcha faktycznie brak-mięcho to podstawa!! Spokojnie możesz ciąć węgle na korzyść tł. Przy twojej wadze i wzroście powinno ich być minimum dwa razy tyle-52g to malutko. Sok z pomarańczy-jeżeli karton-WYWAL,chyba że sam robisz.Dodaj świeżych warzyw chyba że nie napisałeś.

Zmieniony przez - Pawlo94 w dniu 2012-12-02 11:53:06

Zmieniony przez - Pawlo94 w dniu 2012-12-02 11:53:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1kg na tydzień to jednak troszkę za dużo. 0.5kg/tydz myślę, że będzie ok. Nie będziesz to oczywiście sam mięsień.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masowa do oceny

Następny temat

Ćwiczenia do rozgrzewki.

WHEY premium