logo
zamknij zamknij

wata szklana - czy szkodliwa?

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42023

0 5 0
napisał(a)
ja_yeti
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 8 Wiek 2016 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
Witam,
Planuje zrobić sobie na strychu taki "sportowy" pokoik w którym umieszcze worek treningowy, ławeczke itd.
Dach pokryty został z wewnętrznej strony (wraz z sufitem) szklaną watą - która przykryta jest jedynie folią a w niektórych miejscach niczym. I tu moje pytanie - czy trenowanie w takim pomieszczeniu jest bezpieczne dla zdrowia? czy zakryć tą wate obijajać ją jeszcze deskami?
Prosze o porady, nie chce za jakies 5 lat mieć problemów z płucami etd ;]
z góry dziękuje ;)

3
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
NameNotDis
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 528 Wiek 2016 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10185
Wata szklana jest zrobiona ze szkła tak samo jak szklarnia a w szklarni rosną warzywa które są jadalne i je je człowiek czyli wnioski same sie nasuwają

Zmieniony przez - NameNotDis w dniu 2007-06-28 22:50:35

Yo, yo mada faka bicz!

2
napisał(a)
ja_yeti
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 8 Wiek 2016 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 62
ale z tej waty jakies mikroskopijne cząsteczki szkła do płuc sie nie przedostaną?

Wata szklana a szklarnia to jednak nie to samo

Zmieniony przez - ja_yeti w dniu 2007-06-28 22:59:32

1
napisał(a)
Mariusz190
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 1929 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35720
raz wszedłem na strych i było te włókno szklane to potem siedzialem godzine w wodzie tak piekło i swędziało
nie polecam

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

3
napisał(a)
basterek
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10901
Wata szklana nie szkodzi, a ten komenatrz u góry to chyba jakiś żart....

2
napisał(a)
ja_yeti
Początkujący
Mariusz190 - To ty się o tą wate ocierałes?

1
napisał(a)
vincent28
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 495 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6006
Jak wrzucisz sobie to w google, to znajdziesz kilka ciekawych tekstow. Miedzy innymi o tym, ze wata szklana to jeden ze znakow rozpoznawcczych tzw. "chorego budynku". To okreslenie dotyczy domow, wykanczanych w specyficzny sposob, ktory powodowac moze u mieszkancow na przyklad wystapienie silnych alergii.

Nowe forum bukmacherskie - www.viptips.pl

1
napisał(a)
ja_yeti
Początkujący
hm, czyli odradzacie ćwiczyć w takim pomieszczeniu? prosze o rade...

napisał(a)
ryhu_
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4957
ja mam z watą szklaną złe wspomnienia... kiedyś pracowalem dorywczo na montowaniu kaloryferów w domkach a że robote już skonczyliśmy pani tam mieszkająca poprosila mnie czy bym nie mógł z góry usunąć właśnie waty szklanej ale ja oczywiście nie wiedziałem z czym bede miał doczynienia. strój roboczy razem z rękawicami do wyrzucenia bo wata powbijała mi sie tak że nie mogem jej usunąć ... ludzie na codzień pracujący przy wacie szklanej swoją robote wykonują w kombinezonach i maskach. zresztą jak ktośwyżej napisał wejdź sobie np na gogle wpisz wata szklana i poczytaj o niej.

2
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3288 Napisanych postów 53912 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 302460
Przy montowaniu/zakładaniu chronić oczy, maseczka, odzież ochronną - szczególnie nie dopuszczać do osiadania drobinek na spocone ciało.

doping & zdrowie

napisał(a)
ja_yeti
Początkujący
Czy jeżeli zasłonie tą wate folią, wystarczy?
Prosze o odpowiedz, nie wiem czy jest sens w takim pomieszczeniu ćwiczyć

3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tatuaz,Pytanie Do Znawców!

Następny temat

Nadmiar hemoglobiny