SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

wasze odczucia/samopoczucie na odbloku,sposoby na radzenie sobie z powrotem do offa;)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5835

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 47386
siema panowie nie znalazlem takiego tematu a jestem ciekaw jak to wyglada/wygladalo u was? jak zazwyczaj przebiega wasz odblok o ile w ogole do tego dochodzi jakich srodkow pomocniczych uzywacie do doprowadzenia sie do pelnej sprawnosci? wiadomo hcg clom nolva jakie jest wasze samopoczucie na wyzej wymienionych itd . podawajcie swoje patenty jak radzicie sobie z oodblokiem i jakie macie sampoczucie . co mnie dziwi jestem po hcg 5 dzien na clomie czyli 23 albo 24 dni po ostatnim strzale mixa i czuje sie dobrze pomimo wszystko a bylem on pol roku chyba ze najgorsze przede mna pala troche nie domaga ale mysle ze to norma testo spadl do 0 to roznie bywa raz bryknie raz nie . mam nadzieje ze dyskusja sie rozwinie i komus sie to przyda pzdr
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12722 Napisanych postów 231123 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1058081
skoro jestes na pct to co sie dziwisz,zobaczysz ze 4 tyg po skonczonym pct, hcg razem z clo lecisz??

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 47386
niby tak ale jednak spotkalem sie z opiniami ze nie ktorzy czuja sie na clomie fatalnie a narazie tego nie odczulem zabraklo odpowiedniej inerpunkcji w mojej wypowiedzi. 3 dni po sotatnim strzale hcg tj.2.500tys wszedlem z clomem... licze na to ze temat sie rozwinie zawijam na silke pzdr
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12722 Napisanych postów 231123 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1058081
co tutaj ma sie rozwinać na clom to narzekają w większości 18 latkowie,organizm trzeba poznac ot tyle.

napisał(a)
Początkujący
ale z ciebie nerwus lodzianin od rana w niedziele chyba trafiles na real tren mysle ze temat moze byc pomocny . mam tutaj na mysli doswiadczenia innych skoro maja za soba juz kilka/kilkanascie odblokow zawsze moga cos doradzic i mozna sie czegos dowiedziec
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 142 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7248
ban4life
...pala troche nie domaga ale mysle ze to norma testo spadl do 0 to roznie bywa raz bryknie raz nie...

od tego sie zaczyna...
tu co drugi bez niebieskiej tabletki nie porucha, tylko sie nie przyznaja
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
bo tutaj na forum się przyjeło 21 dni clomid i si,a potem jest lipalub zamienianie clomu na tamo bo mniejsze skutki uboczne
a potem jest płacz.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 292 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 10941
można badania zrobić i zobaczyć co się dzieje, to tyle z magicznych metod chyba
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
oczywiście,ale trzeba pamiętac o badaniach przed cyklem,bo nie majac porównania nie wiesz z jakimi wartościami wchodziłes na cykl.Tak więc do czego potem równać?każdy ma bez saa i przed cyklem rózne wartości hormonów,i do takich trzeba dążyć po cyklu jesli przed było wszstko ok.Bo potem się okazuje że jesteś w widełkach a jest lipa

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1424
lodzianin1
co tutaj ma sie rozwinać na clom to narzekają w większości 18 latkowie,organizm trzeba poznac ot tyle.

tylko raz przy odbloku miałem sytuację że musiałem łyknąć cloma na dzień jeszcze w dodatku 3 kapsy bo był do pierwszy dzień odbloku, i mogę śmiało powiedzieć że mnie zamuliło, przy łykaniu na noc nie mam żadnych problemów ani w trakcie pct ani po.
napisał(a)
Początkujący
menda_pijak tylko ze ja przez prawie pol roku badan nie robilem i prolaktyna wyj**ala i estro mialem kiedys cykl 1-11 enan dawka 250mg e4d i nie zrobilem odbloku to przez dwa miechy byl flak po cyklu a zaczęło sie tak samo jak teraz czyli po zmniejszeniu dawki do 200mg week pala opadla ale teraz bedzie good i bez takich spadkow...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc meta propion sustanon deca

Następny temat

swiss (SLT) gorączka po strzale

Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Tarczyca reguluje wzrost mięśni i redukcję tłuszczu? Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Amanda Lee - gorąca blogerka fitness Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Massy Arias - fitness jest jej lekiem na depresję Chili con carne Chili con carne Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Czy kiedyś ludzie byli zdrowsi? Ranking IFBB 2018 - Wellness Fitness Ranking IFBB 2018 - Wellness Fitness Czy warto trenować podczas upałów? Czy warto trenować podczas upałów? Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety Mężczyźni szybciej ulegają odwodnieniu, niż kobiety