SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wasze doswiadczenia z leczeniem kolan SOG

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1689
MAM problemz kolanem lewym kilkalat temu mialem je skrecone cos tamnaciagniete alejak wtedy mowili lekarze nic powarznego rzadnych zerwan ani naderwan kolano mialem w gipsie pozniej chodzilem o kulach niby juz bylo wszystko OK ale .... co jakis czas zbiera mi sie po wiekszym wysilku woda wczesniej tomusial byc naprawde duzy wysilek i kolano puchlo lekko ale po dniu czy 2 przechodzilo i nic sie nie dzialo lekarze za bardzo nic nie potrafia powiedziec tylko zeby dac odpoczac nodzi i oklady z rywanolu ... DLATEGO pytam waas o wasze doswiadczenia w leczeniu kolan moze jakies specyfiki onkretne POMOCY!!!!!

dodam tylko ze okolo 2 latpo tamtym urazie mialem zerwane wiazadlaprzednie i naderwane boczne w drugiej prawej nodzie mialem artro i rekonstrukcje ALC bralem wtedy chrzastkerekina i glukozamine i to byl powazny uraz a z tym kolanem nie mam problemow ...

...kiedy klecze nie klamie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Trochę trudno odczytać Twoją historię, ale jeśli miałeś w jednym kolanie uszkodzone ACL, M/LCL i wszystko co miałeś po operacji to branie jakiś pseudoleków, to niewykluczone, że drugie obecnie masz bolące poprzez jego przeciążenie na wskutek niedoleczenia tego po operacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1689
po operacji bralem normalne leki przepisane przez lekarza tylko nie pamietam nazw
byl tochyba diclac i jeszcze jakies 2 nie pamietam nazw glukozamine i chrzastke bralem dodatkowo oczywiscie byla rehabilitacja oklady zimne i z kwasu borowego jak dobrze pamietam to bylo po operacji na prawe kolano wczesniej mialem skrecone lewe ktore teraz mi dokucza tam nie bylo wiekszych uszkodzen i to bylo jakies 7 moze8 lat temu i mam co jakis czas problemy wlasnie z lewym

...kiedy klecze nie klamie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1025
Ja też brałem ten diklak ale to jest przeciw bólowe ja proponowałbym cos na wzmocnienie stawów i kości nie wiem może ARTHROSTOP Plus glukozamina tez dobra.

poczytaj tutaj
https://www.sfd.pl/Regeneracja_chrząstki_stawu_kolanowego-t180956.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1689
dzieki popytam o ta likozaine lekarza zobaczymyu cos po wie dzieki sog

...kiedy klecze nie klamie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Podskakujące" mięśnie.

Następny temat

Opuchnieta twarz z dnia na dzien

WHEY premium