SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

w sprawie banow...

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2859

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 12783 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 104474
Może MaTEO sie nim zajął , moze odebrano Ci funkcje sciagania banów , moze to znak ze źle robisz . A może wyslesz mi jakiś chory wierszyk własnego autorstwa

------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 11068 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54985
a podacie mi ten adres

Pit-Bull Gangland
...::-Zapaśnik::...

...Brak Podpisu...

napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77015
Ehh fakt
Mam go na GG jako Durala i stad ta pomylka..
Jezeli jestes przeciw to dlaczego nie wypowiedziales sie w tym poscie gdzie byl ten temat poruszany...?

-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 12139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206552
Ja już się w innym poście na ten temat wypowiedziałem a ostatnio nie chce mi się pisać.

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - półoficjalna strona kanału: http://lesniczy.rox.pl
Lame_Hunters.sq
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba Durala

Następny temat

pogrubienie dla ryba

Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Pasztet warzywny Pasztet warzywny Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Paluchy proteinowo - serowe Paluchy proteinowo - serowe Panatta World Cup 2018 - Rimini Panatta World Cup 2018 - Rimini Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW!