SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

własna sala BJJ

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To mój debiut w tym dziale ale co mitam; do odważnych świat i tak dalej. Zatem do rzeczy. Po rocznej lekturze literatury, waszych postów i periodyków poświęconych MA. Postanowiłem wraz z właścicielem siłowni w której ćwiczę urządzić salę z matami i workami. Pomieszczenie przeznaczone na ten cel nie jest zbyt wielkie: ok. 20 m2. Ale mamy chęci i zapał, poza tym będzie nas tylko 6-ciu, a maksymalnie 10-cioro. Podstawy jako takie, jeśli chodzi o znajomość MA też mamy - są wśród nas tacy którzy ćwiczyli pare lat karate, TKW, judo i zapasy ale chcemy się przede wszystkim skupić na BJJ, o którym mało kto słyszał w Koszalinie.
Niestety nie wiem gdzie kupić używane maty (materace). Ponadto potrzebna nam pomoc merytoryczna (może seminaria i treningi w Koszalinie raz czy dwa razy w miesiącu - to prośba do Boruty i Nurka). Napiszcie co sądzicie o tym pomyśle. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

pozdrawiam!
[email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie prosba do Boruty i Karola Matuszczaka:)
a nie do mnie)
Pozdrawiam

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 297 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5174
wejdz na forum czarnego pasa i spytaj Karola Matuszczaka

JUDO RULEZZZZZZ........

" Everybody from 3, 1, 3 take Your mothaf***az hand`s and follow me ... !!! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz do Karola:[email protected] lub [email protected]


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh widze ze zwrociles sie do pomoc do Boruty i nurka, a oni odsylaja Cie dalej... :/, ja mieszkam w Słupsku, wiec nie daleko Koszalina, czy moglbys dac jakies namiary na siebie ????

"Life is brutal and sometimes kopen w dupen"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za pomoc. ViRuS wal na maila poniżej albo wstąp do siłowni BOZ ul. Bogusława II w Koszalinie po godz 18.30 jestem tam codziennie.

pozdrawiam!
[email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seitedo karate

WHEY premium