SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vena/dziennik/6tyg.dla dołu start str.72 podsumowanie str.138

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3518
Vena, powiedz mi prosze, jak to bedzie u Ciebie na tej redukcji w diecie z:
1. cynamonem,
2. octem jabłkowym.
Kiedy, w jakich ilosciach, po co? Bo cos mi sie obilo o uszy w sprawie tych produktow, ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
rzodkiew pytasz po co ocet jabłkowy i cynamon?
podnoszą one wrażliwość insulinową,a ta u mnie jest na niskim poziomie stąd tyję po węglowodanach...jak to Iza napisała im jesteśmy grubsi tym gorzej znosimy węgle
a ja jestem tego dobrym przykładem

u mnie najwięcej tłuszczu gromadzi się na brzuchu z resztą sama zobaczysz jak ruszy blog


co do ilości to łyżeczka cynamonu przed każdym posiłkiem,a ocet przed posiłkami z węglami,ale ja mam go pić rano

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
si, chodzi o to by zwiekszyc wrazliwosc miesni na insuline, wtedy by rosly nie bedzie im potrzeba duzych ilosci wiec wystaczy maly wyrzut by rosly, dzieki czemu nie idzie w tluszcz ale w miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no taka sama

wzne ze do pozostalych dołożyłaś, progres jest badzi cierpliwa to przeskoczysz w koncu te 40kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
przynajmniej wiem,że te 37,5kg wycisnę jeszcze,bo tak to robiłam przeskoki co 5kg...wierzę,że kiedyś pójdzie tylko mam nadzieję,że do tego czasu nie zwariuję


odczuwam prawy bic po wczorajszym treningu...jak zwykle jeden czuję,a drugi mniej albo wcale

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
ja sie zawsze na koncu dowiaduje ...
Szkołe życia zaczynasz od poniedziałku i przygotowania juz są. Fajnie.

Bedę Ci dopingować

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2009-11-09 20:58:30

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
Szkołe życia zaczynasz od poniedziałku i przygotowania juz są. Fajnie

dobrze powiedziane...walka z samą sobą...najważniejsze,żebym ją wygrała

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3518
Dzieki dziewczyny za odzew u mnie tez wszystko idzie w brzuch i biodra... niestety...tak sobie mysle, ze czy np: ja bedac teraz tez na redukcji moge sprobowac z lyzeczka cynamonu przed kazdym posilkiem? I z tym octem? I czy ocet tez dawac przed posilkami, w ktorych wegle pochodza z warzyw, czy licza sie tylko wegle w postaci ryzu/makaronu/pieczywa?

Aha, jak tutaj jestem to wykorzystam Twoj dziennik i zapytam Obli- czy w MC sumo sztanga ma isc podobnie jak w normalnym, czyli po lydkach i udach?

Zmieniony przez - rzodkiew00 w dniu 2009-11-09 21:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
rzodkiew jak będziesz spożywać cynamon przed każdym posiłkiem to wystarczy jak wypijesz rano łyżkę octu z wodą,bo obydwa wpływają na wrażliwość insulinową,ale to nie znaczy,że efekt będzie lepszy jak obydwa się będzie stosować dlatego ocet wystarczy wtedy tylko rano...tak przynajmniej ja zrozumiałam i tak będę spożywać


czy w MC sumo sztanga ma isc podobnie jak w normalnym, czyli po lydkach i udach?

przy sumo to raczej niezbyt możliwe masz trochę inny układ

luknij na filmik jak Sene robi

https://www.sfd.pl/Spam_vol.2__czy_lato_czy_zima_formy_i_tak_nima-t541125-s178.html

na następnej stronie masz innego kolesia od przodu



ja też mam swój filmik z sumo tylko u mnie technicznie gorzej głównie rozstaw nóg za wąski

Zmieniony przez - vena84 w dniu 2009-11-09 21:15:29

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3518
Ok, dzieki Vena tylko sie zastanawiam jak ja przelkne przed kazdym posilkiem na sucho ten cynamon
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła wyciskania

Następny temat

bareczki

WHEY premium