SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1479835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5367 Napisanych postów 15375 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387978
Nowa pamiec absolutna lipa, autostopowicze oba spoko :) tez wole sciagac filmy w 1080 blueray rip I ogladac super jakosc, nie online bo buforowanie moze sie zj**ac w zaleznosci od obciazenia servera...

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2014-09-24 17:03:23

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10013 Napisanych postów 30355 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728574
Farell w Pamięci Absolutnej cieniutko wypada-też nie podobał mnie się ten cały film..

Z ciekawszych nowych s-f warto obejrzeć Sygnał.

Pomysł trochę oparty na filmach z lat 50' ale ogólnie oryginalne podejście i troche przełomowych zwrotów akcji i zaskoczenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522619
buforowanie i limity chyba są jakieś, przynajmniej tak kiedyś było, że po 30 minutach trzeba było czekać 15 i dopiero możnabyło kontynuować oglądanie - jak na polsacie nie wiem jak to jest obecnie, ale praktycznie nigdy nie oglądałem online



nowy filmik od Renatosa, m.in. ze zmarłym niedawno Mike Matarazzo






Zmieniony przez - ASNF w dniu 2014-09-24 20:06:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
ASNF
buforowanie i limity chyba są jakieś, przynajmniej tak kiedyś było, że po 30 minutach trzeba było czekać 15 i dopiero możnabyło kontynuować oglądanie - jak na polsacie nie wiem jak to jest obecnie, ale praktycznie nigdy nie oglądałem online



nowy filmik od Renatosa, m.in. ze zmarłym niedawno Mike Matarazzo






Zmieniony przez - ASNF w dniu 2014-09-24 20:06:11


super filmik o wiele lepszy jak dla mnie niz Zhasniego. fajny oldschool

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5367 Napisanych postów 15375 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387978
Bo zhasni sie zj**al juz dawno temu 1na10 ma dobre. Nie tak jak kiedys co kazdy

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522619
ZhasniEpic - kanał na YT, niestety już nie robi filmików w tym klimacie, ale były to najlepsze filmiki wg mnie

no i MuscleFacrtory2010, ale ostatnio też cisza...

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2014-09-24 22:24:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 881 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16629
a propos wcinania :)

"I'm gonna knock You out! Mamma said knock You out!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10013 Napisanych postów 30355 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728574
A propos takiego obżarstwa......to są juz sceny ,jak z filmu "Wielkie Żarcie"

W dobie makabrycznej otyłości społeczeństwa-kulturyści ,jak wzór idealnej budowy gatunku homo sapiens-zaprzeczenie otyłej i niewysportowanej sylwetki wiekszości populacji- nie powinni tak osłabiać psychiki i mącić w głowach dyletantom.

Efekt takiego obżarstwa jest pozytywny pierwsze kilka dni-potem niestety są skutki negatywne,które się zwalcza przez kolejne cieżkie miesiące redukcji.....

Najgorsze-że pozostaje w psychice pewne małe natrętctwo,przyzwolenie,wręcz oczekiwanie(czasem nawet większe niz osiągniecie dobrego miejsca i super sylwetki) na takie totalne napchanie sie byle czym po zawodach....

Jest to moda z USA-wiadomo-tam konsumpcja jest wręcz celem życia.

Ale ogólnie sie od tego odchodzi na rzecz 1-2 dni wiekszego jedzenia a później juz jedzenia w wiekszej ilości(gdy nie ma kolejnych zawodów) jedzenia kulturystycznego o odp zawartości makro składników.....


Inaczej-można w sobie bardzo łatwo wytworzyć odruch Pawłowa polegajacy na naprzemiennym redukowaniu sie,głodowaniu a za to w nagrodę-totalnemu obżarstwu.

To sposób na naprawdę silne uzależnienie....


Dlatego bardzo podoba mnie się oldshoolowe podejście naszego forumowicza ojana mistrza Polski weteranów,który stwierdził:

Kulturystą jest się cały rok a nie tylko na zawody






Zmieniony przez - masti w dniu 2014-09-25 09:02:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1958 Napisanych postów 19815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731587




Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-09-26 20:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49006 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522619
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium