SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

v 2.0-wbija ojciec, wbija matka,wbija sasiad i sasiadka-synthol spam AKIF

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1482189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Lord -dokładnie :)

Nic a nic inwencji w tym filmie.

Wiecie co mnie się tam najbardziej podobało?

Fragment Via Appia Antiqua,gdy Bond poszedł odwiedzić Monikę :).

Przypomniało mnie się jak tamtedy maszerowałem 4 godziny w upale 35 st do Colosseo z Ciampino- super przygoda !

Muszę to jeszcze powtórzyć kiedyś :)

To ten Everest chyba ogądałem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
uwaga





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
dobra - koniec chorobowego, jutro do roboty tak jak pisałem kilka dni temu nadgoniłem zaległości filmowe, proszę nie spodziewać się ocen nowych produkcji

'Terminator Genesis' - długo się zbierałem, żeby go obejrzeć, o ile we wczesnej fazie produkcji i w miarę czytania newsów zainteresowanie wzrastało, tak z obejrzeniem trailera i czytaniem recenzji spadał, w końcu przyszedł jednak czas by zmierzyć się z 5 częścią 'Terminatora' - czegoś zabrakło, najpewniej pomysłu - klasyczny odgrzewany kotlet z poprzednich części - nie takiego powrotu się spodziewałem, do tego Emilia Clark ma za miłą twarz jak na Sarę Connor, a Koreańczyk nie pasuje do roli T1000 - 4/6

'Maggie' horror z Arnoldem? to już wolę genialnego 'Oscara' czyli Stallone w komedii... klasyczny średniak, Arnie, strzelba i córka zamieniona w zombie - jedynie soundtrack jest w miarę ok - 3/6

'Escobar historia nieznana' mam mieszane uczucia, spodziewałem się czegoś na wzór genialnego 'Blow' z Johnnym Deepem, gdzie wątek Escobara był poruszony, do tego nie trawię aktora grającego tutułową rolę - Del Toro. 3/6

'Mroczny zakątek' ni dramat, ni kryminał - dobrze opowiedziana historia, która chce się oglądać, dużo niewiadomych, które odkrywa się kolejno podczas seansu. Charlize Theron jest dodatkowym atutem filmu mocne 5/6

'Wykolejona' reżyser i scenarzysta kilku świetnych komedii (Wpadka, Dick i Jane itp), na którym się zawiodłem - chociaż zapowiadało się, że film będzie śmieszny (przez pierwsze 30 minut) potem zamienił się w romansidło, nie mylić z komedią romantyczną - od tego reżysera spodziewałem się więcej, dużo więcej jeśli chodzi o komedię - 3/6

'Agentka' - komedyjka jak się patrzy, dobre żarty - niektóre chamskie, niektóre nie, słowne, sceniczne - każdy znajdzie coś dla siebie, puszysta Melissa McCarthy daje radę i ma swój urok, Jason Statham w typowej roli twardziela, jego opowieści 'co to on nie robił' są świetne - takie komedie chce się oglądać 5/6

'Piksele' Adam Sandler i Kevin James zawsze dają radę, niestety miałem 'przyjemność' oglądać wersję z dubbingiem, ale jako, że od pani doktor miałem przykaz leżeć w łóżku to nie chciało mi się szukać innej wersji - ogólnie takie bardziej familijne kino, może wersja unrated (jeśli jest) byłaby lepsza 4/6

'Twarz anioła' - dramat pokazujący śledztwo w sprawie śmierci młodej dziewczyny prowadzone przez pismaka, wyszło nawet dobrze, chociaż wg mogło być lepiej to i tak mocne 4/6

'Wrota zaświatów' niby horror, to chyba trochę za dużo powiedziane, ale znowu na thriller trochę za mało Nicolas Cage w oklepanym schemacie zapracowanego ojca, który nadrabia zaległości z rodziną i gubi dziecko, by potem je odzyskać - ogólne skojarzenia z innym filmem o podobnym klimacie z Nicolasem pt 'Pakt' jak najbardziej trafne - 5/6

'Niebezpieczny poker' czyli niezmordowany Steven Seagal wciąż gra w filmach - jak łatwo przewidzieć kolejny przeciętniak, czyli kino akcji klasy B lub nawet C, do poduchy można ogarnąć - 3/6

'W głowie się nie mieści' - animacja, tak dobrze czytacie - pomimo ćwierć wieku na karku postanowiłem obejrzeć bajkę mało tego zrobiłem to po rekomendacji kumpla ze szkoły który poszedł na ten film z synem do kina i i wiecie co? Pixar trzyma poziom, łezka się w oku kręci jak pomyślę, że gdy byłem szczeniakiem to byłem w kinie na 'Toy Story' - pierwszej pełnometrażowej animacji 5/6


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-11-15 17:35:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1964 Napisanych postów 19825 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731719
"Terminator Genesis", "Maggie", "Escobar historia nieznana" - mam podobne zdanie na temat tych filmow. No moze, odnosnie "Maggie", nie byl on az tak zly. Pozostalych nie widzialem, ale mam zamiar obejrzec "Wrota zaswiatow"

Ja natomiast obejrzalem dlugo odwlekany "Snowpiercer: Arka przyszłości". Jak dla mnie nic specjalnego. Zupelnie nieprzekonujce pomysly ( caly ten pociag ) bohaterowie. Nic nie bylo w tym filmie godnego uwagi, no moze poza kilkoma krotkim scenami gdzie pokazano zimowy krajobraz apokalipsy .

"Jurassic World" :) Bez szalu kompletnie, zero emocji, ot taki lekki filimik z toatalnie wyeksploatoawnym pomyslem . Nawet efekty juz nie robily wrazenie ( na trailerach wygladalo to duzo lepiej)

Chłód w lipcu Thriller. Naprawde dobry film w klimacie lat 80'. Bez zdradzania fabuly,lekko irytujacy glowny bohater, ale taki zapewne mial byc. Soundtrack - rewelacja. Jak ktos lubi klimatyczna muze to wlasnie dla niego :) Spokojny "Father and Son" czy szybszy "Cosmo Black" ( typowe lata 80.)- przeswietne.


Zmieniony przez - Possible w dniu 2015-11-15 18:20:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
No to ten "Chłód w lipcu" ogarnę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388203
mi sie pixels podobalo, gdzie kazdy narzekal na ten film i moze dlatego podszedlem do niego odrazu na nie, a taki mili odmozdzac z dobrymi momentami i bardzo dobrymi efektami

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Snowpiercer-a mnie się sam pomysł spodobał - tego jeszcze nie było w s-f katastroficznym i ogólny klimat ,jak z książek Juliusza Verne'a

Chłod w lipcu-dobry-ogladalem go chyba też w lipcu :)

Maggie z Arnoldem to po prostu gniot.

Ostatni film ,który mie się z Arnim podobał to Sabotage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388203
ja do maggie nie moge sie zabrac jakos, a sabotage to dla mnie porazka po calosci byla.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
szału nie robił - ostatni dobry film z Arnoldem to 'Prawdziwe kłamstwa' z 1995
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
może nowy 'Pit bull' będzie dobry - Linda znowu jest gangsterem, a nie lata ze ścierką jak w tym polsatowskim serialu, którego tytułu nawet nie chcę pamiętać



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Relacja z kultowego Trening Camp u Norberta Tymczaka-15 luty 2014

Następny temat

REGULAMIN X PUCHAR ZIEMI PUCKIEJ W KULTURYSTYCE-ŻELISTRZEWO 2014

WHEY premium