SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trochę jedzonka do wyboru:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2171
Śniadanie 6;40
Owoc
Garść rodzynek,
Garść orzechów włoskich
2 kromki chleba razowego + ser twarogowy
200/150ml mleka 2% tłuszczu
warzywa
płatki owsiane ale to już ostateczność ( można jest jeść bez mleka lub wody tak sobie po prostu??? )
Musli
jaja
II Śniadanie 9:40
warzywa
pierś z kurczaka
orzechy włoskie
Pieczeń wołowa
Ser twarogowy półtłusty
chleb razowy
oliwa
filety rybne
Taki Luch można by rzec 12:40:)
pomidor/ogórek
owoc
chleb razowy
ser biały
oliwa z oliwek
ew.pierś z kuraka ponownie
filety rybne
Obiad 15-16 ( jest posiłkiem przedtreningowym:) )
pierś z kurczaka
ryż brązowy lub ten zwyczajny
kasza jęczmienna
zdarzy się jakaś pomidorowa z makaronem
ziemniaczana
kasza gryczana również bywa:)
TRENING
Po treningu 18-19
ser biały
łyżka dżemu
orzechy
banan
filety rybne
Pomidor
kurak w sumie mógłby być:)
Posiłek antykataboliczny ( kolacja) 22:00
ser biały
oliwa
mleko chude ( 1,5% takie siostra przynosi , nawet da się spić
warzywa

To by było na tyle , zbór potraw nie jest żadną dietą tylko wyszczególnieniem dań które lubię i jestem w stanie zjeść:)
Chodzi o to czy mogę sobie urozmaicać życie według 10 wskazówek żywieniowych jedząc co dzień np coś innego lub coś co mi bardziej w ten dzień podejdzie:) Czy wszystkie produkty się nadają do poszczególnych pór dnia???? Proszę o fachową odpowiedz , chodzi mi o masę bez układania diety ( 10 wskazówek żywieniowych na początek powinno wystarczyć ) , zapotrzebowanie nie było wyliczane , to jeszcze nie jest dla mnie wiek do diety , dopiero 16lat skończone. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
nie wiem czego oczekujesz? co mamy Ci pomoc? jak nie wiem co zjesz, masz podane orzechy jako jedyny tluszcz w posilku ale nie wiem czy go zjesz czy wybierzesz cos innego... bez sensu... jedyne co tu widze i razi w oczy to tluszcze w posilkach około treningowych i mleko na noc... (mleko zawiera laktoze a ta prawie w kazdym przypadku wypicia na noc zamieni sie na fat).

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobra dieta na poranny trening?

Następny temat

Dieta Na Redukcje

WHEY premium