SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening zmienny?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 660

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

17

Waga

68 kg

Wzrost

1.83 m

Cel treningowy

wzrost siły/ masy mięśniowej

Staż treningowy na siłowni

miesiąc

Uprawiane inne sporty

brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

to wlasnie jest klucz tematu :)

Dieta

zdrowe odżywianie, nawet bardzo plus twarog chudy 150g przed snem

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

.

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

.
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
Witam. Obserwuje to forum od dłuższego czasu, ale to będzie mój pierwszy post.

Mam do Was pytanie odnośnie mojego treningu.
od miesiąca zacząłem trenować, mam dobry plan treningowy, jest to trening FBW, oraz stosuję skromną dietę :D. Trening ten wykonuje 3 razy w tygodniu, używam hantli, sztangi oraz drążka.
niestety nie zawsze będe mieć dostęp do tego sprzętu.
Kilka takich dni w miesiącu na pewno będzie, gdzie nie będe mógł zrobić takiego treningu (będe dysponował wtedy tylko drążkiem, oraz własnym ciałem). i czy jeśli bym wtedy robił taki trening jaki podam poniżej, to nie było by problemu i równie szybko bym się piął w górę? :>
nogi- przysiady (serie i ilość powtorzen do ustalenia)
plecy/barki- pompki stoją na rękach (też do ustalenia)
klatka- pompki (tak samo)
triceps- pompki odwrotne (tu też tak samo)
biceps- podciąganie na drążku (tak samo)
no i chyba tyle, moze jeszcze cos na plecy.

jak wy to widzicie?

jeszcze lepiej by było gdyby mi ktoś doradził serie i powtorzenia w treningu na wlasnym ciele (np 4 serie po 12 i piąta seria max) :P

i i jeszcze jedno, mam prawie 17 lat, wzrostu 1,80m i 68 kg

dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
nie da sie tak ze jednego dnia robisz FBW a drugiego cos takiego jak jest wyzej, jesli nie masz sprzetu zacznij od treningu domatora( dzial trening w warunkach domowych) a w miedzyczasie go zakup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
no ok dziekuje, to w takim razie takie coś odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): to wlasnie jest klucz tematu :)

Udaj się do działu trening w domowych warunkach , tam zostaniesz nakierowany .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
a co jeśli bym zrobił tak: na FBW robie 12-8 pow w 2-3 seriach. a jeśli bym dobrał sobie odpowiednie ciężary, jesli chodzi o przysiady to na jednej nodze, pompki jakieś trudniejsze też abym zrobil 12 max i to samo z innymi cwiczeniami. byly by te same serie, te same pow tylko troche inny sposob wykonania ;d to czy taki trening nie byl by lepszy niż mialbym w dzień treningu fbw nic nie robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
przysiady na jednej nodze - zły pomysł .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 308
czy ja wiem czy zly, ledwo 12 moze zrobie i dzięki trzymaniu się za drążek technika by byla ta sama co ze sztangą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
to rób przy małym poziomie wytrenowania - kontuzja murowana ! drugi raz powtarzam nie ten dział !

zamykam .

https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kilka pytań dotyczących treningu w celu redukcji.

Następny temat

Drobne pytanko

WHEY premium