SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening sprinterski

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 52702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2846
ja tak w ogóle to nieraz biegalem, trnuje sam mam 17 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3606
masz mało czasu na trening jak do września chesz złapać forme . jak sie obijałeś to lepiej zacznij sie do hali szykować bo na stadion to w miesiąc nic wielkiego nie zrobisz i raczej znajdz trenera bo jak nie masz pojęcia o treningu sprintu to sam nie wymyślisz nic dobrego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1480
mam 14 lat 165 i 52 kg. Trenuje piłkę nożną i chciałbym poprawić swoją przyśpieszenie i szybkość. Narazie zmeiniam klub i nie mam treningów więc biegam na podwórku( nigdzie nie ma bierzni z prawdziwego zdarzenia ani klubu bo chętnie bym się zapisał) póki co próbuję różnych treningów z sfd.pl i trening.abajt.pl
mój najlepszy czas na 60 m ( takie długie podwórko jest) to 9 sekund i 07 setnych poprawiłem z 11
Wiem że to bardzo słabo jak na mój wiek ale spróbuje to poprawić a wy mi w tym pomożecie
narazie będę trenował wręcz codzinnie ( z nudów) ale proszę o rozpiske na dwa dni w tygodniu
o ile mogę poprawić swoją sześćdziesiątke
wielkie dzięki !

Posdroo 4 aLL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1480
ponawiam swoją prośbe i mam nadzieje że ktoś obeznany mi odpowie(afterny ,kejt)

Posdroo 4 aLL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
rotfl masz na 1 stronie trening 3-dniowy(na dole). sa wakacje, wiec masz czas. jeden dzien Cie nie zbawi. co prawda tam jest trening na 100m, ale jak poprawisz sie na setke to poprawisz sie tez na 60m. do konca wakacji masz akurat 3 tygodnie, a plan na 1 stronie tez jest na pierwsze 3 tygodnie, wiec do dziela, a pozniej sie zobaczy

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1580
witam !
mam 18 lat trenowałem troche pilke nozna i troche cwiczyłem na siłowni.Mysle aby zaczoć trenowac bieganie na 100m moj czas bez zadnego przygotowania 11.7 (na egzaminach do szkoly pdf,bez kolców i bloków).Mogłbym powaznie myslec o zawodach?!czy raczej sobie darowac?
pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 494
Ja także bym kogoś prosił o jakąś rozpiskę na szybkość i przyśpeszenie
Wydaje mi się że jestem szybki czasów dawno nie mieżyłem ale tak na tle innych gram w nogę mam niecałe 1.90 cm .Jestem tu nowy więc bym bardzo prosił waże ok. 80 kg.

Po dziś dzień jestem tym kim jestem i nie zmieniam się pod byle pretekstem ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
Witam! Jestem napastnikiem od wielu lat. Sprawa wygląda następująca. Mam wielka okazje, aby moja kariera sie rozkwita, jednak przed tym muszę przez wakacje poprawić największą swoja wadę, na poziom seniorski. Chodzi oczywiście o szybkość. Nie jestem wolny ale również nie bardzo szybki, jak już powiedziałem na poziom seniorski. Potrzebuje naprawdę dobrego i skutecznego programu na poprawienie szybkości. Dla mnie to naprawdę bardzo ważne. jeżeli byłaby osoba, która pomogłaby, byłbym bardzo wdzięczny. proszę o kontakt gg-1419106 bądź email: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
witam!

juz od jakiegos czasu poszukuje odpowiedniego treningu sprinterskiego...
oczywiscie w celu poprawienia wyniku ktory nie jest zły ale mnie nie satysfakcjonuje. niedawno na zawodach pobieglem dwie serie na 100 m 11.44 11.46 w kolcach bez fotokomorki i na zuzlu (bez wiatru). mam 18 lat nie trenowalem nigdy, wylaczajac cotygodniowy mecz oraz 3 wuefy (kosz siatka i noga/lekkoatletyka). Swoja sprawnosc fizyczna i koordynacje oceniam jako bardzo dobra. Prosze o odpowiedni plan! Najlepiej 3-4dniowy ;)Chodzi przede wszystkim o szybkosc.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
nie wiem czy zauważyliście, ale osoby które się pytają o rozpiske (wcześniej na tej stronie) nie otrzymały jej, więc możecie nie pisać co chwile "ja też chcę rozpiskę" bo nikt Wam treningu nie ułoży. w związku z tym proponuje Wam, żebyście poszukali na forum gotowego planu, który spełniałby Wasze oczekiwania np. co do ilości dni treningowych itp. i do dzieła. miłego treningu

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tańce

Następny temat

Trening pływacki - Linaad

WHEY premium