SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening po kontuzji barku

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5882

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 163
witam! niedawno mialem powazna kontuzje barku (zwichniety), na 4 tygodnie bylem wsadzony w gips. Wczesniej trenowalem system walki wrecz (krav Maga) przez ponad rok, i duzo cwiczylem na silowni. Chcialbym wrocic do tego jak najszybciej. I nie wiem jakie cwiczenia moge wykonywac zeby bark poraz kolejny mi nie wypadl!? Prosze o pomoc....

pozdrawiam:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17784
podal Ci kolega link do strony - warto przeczytac jak i inne. wystarczy uzyc wyszukiwarki.
a tu masz moja wypowiedz
https://www.sfd.pl/temat192734-strona3/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
jak dlugo bez gipsu chodzisz? Lekarz pozwolil Ci juz cwiczyc?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
zaopatrz się w stabilizator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5724
idz po prostu na silownie i cwicz narazie malymi ciezarami. sam bedziesz wiedzial kiedy normlanie zaczac cwiczyc

najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 163
gips mi sciagneli na poczatku tygodnia. Lekarz w sumei nei powiedzial nic konkretnego mowil zeby uwazac... o cwiczeniach nie powiedzial nic... machnal tylko ramionami...:/ I nie wiem czy na przyklad cwiczac na klatke na laweczce moze mi wypasc? Bo czytalem ze bark ma to do siebie ze jak juz raz wypadl to pozniej moze wypadac ponownie...

pozdrawiam:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
na poczatku tego tygodnia????? i ty chcesz juz na silke isc?? .

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 163
nie no co ty... wiadomo ze potrzeba jeszcze troche czasu zanim wroce na silke... ale chcialbym wiedziec jakie ciwiczenia bede mogl wykonywac a jakich nie??? i na czym szczegolnie musze uwazac... Chce kupic w przyszlym tyg stabilizator ale nie wiem jaki... bo ceny sa rozne...

pozdrawiam:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
wydaje mi się że na początku mógłby być dobry basen żabka itp unikaj gwałtownych wymachów pamiętaj o konkretnej rozgrzewce a ćwiczenia z małym obciążeniem nie targaj się na rekordy jeżeli będziesz czół ból podczas wykonywania ćwiczeń zmniejsz obciążenie bądź zrezygnuj z ćwiczenia które sprawia ci ból. Ze stabilizatorami jest różnie nie kupuj na Allegro idź do sklepu przymierz. Zyczę powrotu do formy.
Pytanie do innych może chłopak wspomógłby się glukozaminą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
po 1. rehabilitacja
po 2. poradz sie lekarza, najlepiej sportowego
po 3. basen na poczatek to dobra mysl
po 4. stabilizator sie przyda
po 5. jak juz dojdziesz do tego punktu to radze zaczac od ogolnrozwojowki, barki trenuj delikatnie nie szarzuj na poczatek, przyjdzie czas ze wrocisz do normalnych treningow
po 6. kup sobie cos na stawy.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
widzicie cobyście bez chucka poradzili :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
jezeli nawet podczas cwiczen z malymi ciezarami bedziesz odczuwal bol to lepiej odczekaj jeszcze troche, bo pamietaj, ze z tym nie ma zartow
latwo mozesz narazic sie na ponowne wypadniecie barku, pamietaj, ze przerwy po takich urazach nie naleza do krotkich

aha i dobrze by tez bylo gdybys poradzil sie lekarza sportowego

Zmieniony przez - Dżings w dniu 2006-05-19 16:37:13

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doradźcie cos na temat mojego treningu

Następny temat

miesnie brzucha

WHEY premium