SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening plecow a sen

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
od jakiegos czasu podczas treningu plecow w rozkladzie skroconego fbw mam problem z zasnieciem czy obciazenia na kregoslup moga dawac taki efekt ?

analizowalem to dlugo i jeszcze wyodrebnilem inne czynniki ktore mogly wplynac na jakosc snu:
1. SESJA!!! <stresy itp>
2. łóżko w nowym miejscu

byc moze to tylko zbieg okolicznosci a winne sa ww czynnniki ale kto pyta... wiadomo

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Może zbieg okoliczności.

Opisz dokładniej, co konkretnie nie pozwala Ci zasnąć - ból?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
nie no nie ból, nie wiem co dokladnie porpostu mam klopoty ze snem nawet jak sie zmecze na treningu to budze sie czesto przewracam itd

choc czasem nie powiem jak trenuje szczegolnie martwy ciag lub wioslowanie to nastepnego dnia odczuwam bol plecow nie wiem czym to jest spowodowane (wydaje mi sie ze cwicze dobra technika)po porazciaganiu plecow i wiszeniu na drazku najczesciej bol znika

ps masz gdzies tam w spisce swojej moj mass uwzgledniony bo juz wisi pusty od 20.01 ;( moze linka wkleje tutaj ??


Zmieniony przez - x_pulse_x w dniu 2008-01-30 15:04:11

Zmieniony przez - x_pulse_x w dniu 2008-01-30 15:04:43

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Moze przez egzaminy? Ja noc przed egzaminem tez jakos mega wczesnie sie obudzilem i zasnac nie moglem a pozniej kolo 15-16 jak sie polozylem na lozko to spalem do 20:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 201 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10517
ja mam podobnie jak cos sie dzieje na uczelni, zalka czy egzam. po silce jak sie poloze to sie wierce, przewracam z boku na bok, budze w nocy itp. itd. jest to tym gorsze, ze czuje sie zje***y po wysilku, wyspac sie dobrze wypada (bo nastepnego dnia trzeba pocisnac na uczelni), a tu nic z tego. i tak samo jakby sie napedza... mowia, ze jak myslisz o tym, ze MUSISZ sie wyspac, to sie nie wyspisz.

osobiscie z doswiadczenia polecam skrecic ogrzewanie na 0, przewietrzyc pokoj, a jak bierzesz prysznic wieczorem to nogi pare chwil obmywac lodowata woda. mi pomagalo.

a- i gdzies czytalem, ze w skorce jablka cos jest, ze pomaga zasnac jak sie wszamie przed snem.

Zmieniony przez - Tristram w dniu 2008-01-30 16:59:23

Zmieniony przez - Tristram w dniu 2008-01-30 17:00:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Tristram dobrze doradzil. Tez slyszalem o tych sposobach a czesto mam problem taki jak Ty z zasnieciem po treningu. Oczywiscie wtedy kiedy wykonuje go dosc pozno. W innych wypadkach raczej takiego problemu nie mam.

Zmora wielu- sesja na szczescie juz za mna , niedlugo wyniki i znow stres :-/

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
iverson dokladnie!!!!!! ostanio przstawilem tryb na treningi poznym wieczorem koncze go o 21 takze to pewnie to hah ciekawe czemu tak sie dzieje masz jakis sposob na to?

edit: wlasnie mialem za niedlugo wychodzic na trening ale dzisiaj odpuszcze i zobacze jak zasne po za tym i tak jutro kolo mam do zaliczenia

Zmieniony przez - x_pulse_x w dniu 2008-01-30 18:44:27

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Jedyna skuteczna rade jest robienie treningow wczesniej. Inne sposoby wymieniane wyzej pomagaja jednak nie w 100% , raz uda sie ladnie zasnac innym razem juz wywietrzenie pokoju czy szklanka mleka nie pomoze. Organizm po pozno wykonanym treningu potrzebuje odpowiedniego czasu zeby sie unormowac i przejsc w faze snu w ktorej nasza aktywnosc fizyczna jest najmniejsza ,a jak wiadomo po treningu ona do takich nie nalezy.

pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2008-02-02 09:41:15

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 887 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37426
otoz po zmianie pory treningu wszystko wrocilo do normy

pozdrawiam

"Training is like life, you get your ups and downs(...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Eeee no to jest juz jest okej. Powodzenia i 3maj sie.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW , prosze o ocene

Następny temat

Plan Treningowy Prosze o ocene i porpawke

Wiecej