SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening olivela lafaya dodatki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1119
Witam mam małe pytania czy mogę dołożyć do treningu olivera lafaya obciążenia ?? Niedawno(4 tyg temu) dołożyłem do treningu ściskacz i sprężynę królewska po ćwiczeniu C1 czy to dobrze ??? Od tego czasu zauważyłem że polepszyły mi się wyniki w siłowaniu na rękę. Obciążenia chciałbym w najbliższym czasie wykorzystać do obciążenia ciała podczas wykonywania ćwiczeń B1 A2 C1 oraz do pomachania hantelkami po sprężynie królewskiej lub po ćwiczeniu K2, teraz jestem na cyklu kreatynowy mono ważę 82-3 kg wyrywam na klatę 85 kg, jak na razie kreatynę jeszcze nie działa jak należy może się rozkręca. Ćwiczę 6-7 miesięcy metoda olive lafaya.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
sprecyzuj swoj cel
na ktorym poziome jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1119
Poziom 2(o to ostatnie moje wyniki )
B1 10 10 10 7 6 6
A3 9 9 9 9 9 9
A2 7 7 7 7 7 7
C1 10 10 7 6 5 5
ściskacz ...
sprężyna i reszta
Chcę trochę urozmaicić trening oraz poprawić mięśnie klatki dodatkowymi ćwiczeniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
6 miesiecy cwiczysz i jestes na drugim? chyba sobie jaja robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1119
zaczynałem od zera ... Trochę wolno idzie wiem ale się nie poddaje. Diete mam od niedawna może dlatego.

Zmieniony przez - mateuszstr1994 w dniu 2012-08-26 22:02:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
to trzymaj diete, i narazie lec lafayem, badz cierpliwy a efekty przyjda.
nie kombinuj zbytnio teraz, na wyzszych lvl mozesz zaczac myslec o podwieszanym ciezarze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening lafaya

Następny temat

Dziennik mateuszstr1994 (Oliver Lafay)

WHEY premium