SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening ogólny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 311
Witam.W tamtym roku ćwiczyłem, bez szaleństw, ale zawsze jakichś mięśni nabrałem, efekt nie był najgorszy. Niestety z przyczyn losowych i jednoczesnym braku motywacji przestałem ćwiczyć. Po kilku miesiącach mięśnie spadły, a ja zalałem się warstwą tłuszczyku. Zaczęło mi to przeszkadzać więc znowu biorę się do roboty. W 70% zależy mi na spaleniu owego tłuszczu, ale miło by było nabrać także lekkich mięśni. Po tym długim wstępie, przechodzę do pytania. Czy moje założenia uda się zrealizować przy odpowiedniej diecie i jednoczesnym takim zestawie ćwiczeń ?

Split 3 razy w tygodniu, bezpośrednio po nim 30 min aerobów. Przed splitem spalacz i bcaa, a po aerobach białko. Co o tym sądzicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1923
tylko od Ciebie zależy, czy te założenia dadzą pożądany efekt, wszystko zależy od tego jak ten trening będzie wyglądał, jak bardzo będziesz pilnował diety oraz czy będziesz się przykładał. Pamiętaj na wszystko potrzeba czasu

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 311
dzięki za odpowiedź, ale mógłbyś mi jeszcze powiedzieć czy nie popełniłem jakiegoś błędu ? Np. przy suplementach, albo np zdania co do aerobów po treningu siłowym są podzielone. Chcę pracować sumiennie, ale też z głową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1923
ciężko wróżyć z fusów, nie widząc ani treningu ani diety, jeśli wszystko będzie dobre to efekty przyjdą, nie martw się, dużej filozofii nie ma...
spalacz moim zdaniem na te chwile sobie odpuść, BCAA przed i po treningu, białko możesz uzupełniać po, nie zaszkodzi, jeśli to białko dobrej jakości, ale może lepiej zastąpić normalnym jedzeniem

zacznij od zerowego bilansu lub lekko ujemnego bilansu i patrz co się będzie działo z tygodnia na tydzień
zaś aeroby możesz robić po treningu, ale zacząłbym od 2 razy 20min po treningu, ewentualnie później dodał 3 dzień, no i zwiększał z czasem co kilka minut

NO PAIN, NO GAIN ! . . . . . . . . . . . pomogłem... klik SOG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wstaw swój cały plan + wypełnij ankietę działu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening- nie czuję klatki

Następny temat

Redukcja FBW

WHEY premium