SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na wzór formozy potrzebna pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Witam.
Moją pasją jest trening i wojsko, więc chciałbym jedno z drugim mądrze połączyć.
Aktualnie trenuję 5 razy w tygodniu lekko zmodyfikowanym planem Arnolda.
Jednak muszę poprawić znacznie wytrzymałościówkę w biegach na długi dystans, a przy tym chciałbym dalej wykonywać podstawowe ćwiczenia i w miarę progresować na tyle na ile dieta i siła pozwoli. Głównie chodzi mi o płaską, martwy, podciąganie, przysiady, wyciskanie żołnierskie reszte traktuje jako dodatki. No i tutaj proszę o pomoc ponieważ nie mam pomysłu jak to rozplanować chciałbym spróbować lekko połączyć plan JW Formozy który wstawię niżej wyrzucając z niego pływanie i marsze, ale w taki sposób aby bieganie było na dystans raz w tygodniu do tego raz w tygodniu interwały, a reszta to ćwiczenia strikte siłowe z jednym dniem odpoczynku w tygodniu. Pomoże ktoś?

http://formoza.wp.mil.pl/plik/file/PLAN_TRENINGU_do_selekcji_JW4026.doc 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Dobra, ale TY ćwiczysz pod selekcję do WSOWL, pod selekcję do mundurówki jakiejś?

Jakie chcesz mieć parametry docelowe które poprawisz tym, że się bierzesz za trening pod Formozę>

Weź napisz coś więcej o sobie, wstaw ankietę, podaj swój aktualny czas na 3 km i 50 m na basenie, ile się podciągasz na drążku, robisz pompki na poręczach itd. Bo jeśli chcesz przejść selekcję to sorry mój miły, ale zapieprzasz konkurencje pod egzamin aż miło a wszystko inne odstawiasz na bok. Biegasz, pływasz i katujesz drążek, wspinaczkę, bieganie z obciążeniem aż Ci się wszystkiego odechce.

Jak chcesz po prostu poprawiać wydolność to weź ograniczony plan siłowy, jakieś Starting Strength, Madcow czy tam Greyskull, biegasz 2-3 dni w tyg dłuższe dystanse, raz sprinty i tyle.

Sam sobie odpowiedziałeś zresztą: wywaliłbyś z tego planu Formozy pływanie i marsze, dałbyś raz w tyg wybieganie, a raz sprinty, siłka 3x w tyg i styka. To jest Twoja odpowiedź:)

Pytanie tylko czy nadążysz z regeneracją, bo jak do tej pory pakowałeś kulturystycznie a teraz chcesz nagle Rambo być to wybacz, masa Ci spadnie bo siłą rzeczy ograniczysz siłkę a zwiększysz ilość wytrzymałościówki, a interwały też Cię ostro przetyrają. Mierz siły na zamiary
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 198
Pod selekcje wsowl. Ale przy okazji dla samego siebie aby poprawic sie w terenie.

Info o mnie:
18,5lat
Wynik na 3000- 11:50min
50metrow-7sekund niecale
1000m-3:10
Podciagniecia max- 24 w jednej serii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na redukcje

Następny temat

Czy cos brakuje?

WHEY premium