SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na drazku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 6 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 683
Witam
od jakiegos mies chodze na drazek i staram sie urozmaicic zakres cwiczen dokladajac line i drabine. Lacznie wyszlo mi ok 14 cwiczen liczac np podciaganie nad i podchwytem osobno. Cwicze 3 razy w tyg ale nie mam zielonego pojecia jak te cwiczenia poukladac szukalem na forum na google ale nie znalazlem takiego zakresu cwiczen.Chcialbym tazke dozucic do tego jakas odzywke albo cos myslalem na creatyna na poczatek.

moje cwiczenia:

szer. do klatki
szer. do karku
wasko pod
wasko nad
pompki na poreczach(klatka)
pompki na poreczach(triceps)
"PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU W PŁASZCZYŹNE POZIOMEJ STOJĄC"(tyle ze na drazku)
unoszenie nog w zwisie
wciaganie na linie
wchodzenie po drabinie(nie uzywajac nog ^^)
pompki stojac na rekach
pompki zwykle
"PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE"(podobne cwiczenie na drabinie )pod i nachwytem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
dennek

Zacznij od przeczytania regulaminu w dziale , a następnie wypełnij pełną ankietę w dziale byśmy mogli ci w jakiś sposób sensowny pomóc .

ankieta jest obowiązkowa

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobry trenng na mase ?

Następny temat

Proszę o ocenę Planu

WHEY premium