logo
zamknij zamknij

trening nóg

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 148

0 5 0
napisał(a)
kara1814
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 406 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4511
Hej jakich ćwiczen uniknąc aby nie rozbudowac ud ktore sa juz rozbudowane i nie podobaja mi sie takie ( nie moge robic normalnych przysiadow ze sztanga ) mam nowy plan : w nim znajduje sie maszyna tzw ginekolog,hip thrust,wykroki,lifty na bok linka ,mc ,wspiecia na palcach (łydki ) . uzywam orbitrka na silowni do rozgrzewki i interwałow . czy ide w dobrm kierunku aby je wyszczuplic ? oczywiscie dieta redukcyjna jest taki trening robie 2x w tyg
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1771 Napisanych postów 33393 Wiek 2016 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 230220
Wyszczuplisz je dietą a nie treningiem, który jest jedynie bodźcem do wzrostu dla muskulatury.
Ale większośc kobiet bezpodstawnie obawia sie wzrostów w tym rejonie .

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw). Konsultacje treningowe i dietetyczne. Naturalna forma : http://www.sfd.pl/Sprawno%C5%9B%C4%87%2C_estetyka_i_harmonia%2FRonie220_%2C_forma_str._162-t1075096-s188.html

napisał(a)
kara1814
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 406 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4511
Wiem ze dieta oczywiscie . Ale z ud najgorzej schodzi niestety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozmiękanie chrząstki rzepki (chondrolomacja rzepki)

Następny temat

Zmiana planu