SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening do oceny i poprawy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Czy mógłby ktoś powiedzieć mi czy trening, który robie jest dobry i mógłby go poprawić??? PONIEDZIAŁEK: wyciskanie leżąc na laweczce 5\12 potem w pozycji skośnej również wyciskanie 5/12 rozpiętki 5\12 wyprosty na biceps 5/12 cwiczenie na biceps, polegające na tym, że w pozycji siedzącej unosimy hantel raz jedną raz druga ręką- reka oparta o udo. brzuszki 5/18 WTOREK wycisaknie 5/12 następnie 3 cwiczenia na plecy itp każda seria 5/12 i 3 cw na nadgarstki i przedramie 4/10 każde ŚRODA przerwa CZWARTEK wyciskanie leżąc 5/12 cwiczenie polegające na tym, że leżymy na ławeczce i przenosimy hantel za głowe i przed siebie 5/12- raz na jedną reke raz na druga 2 cw. na biceps wcześniej opisane 5/12 każde brzuszki 5/12 wyciskanie francuksie 5/12 i jeszce jedno cw na triceps rowniez 5/12 PIĄTEK wyciskanie 5/12 2 cw. na nogi itp 5/12 każde cwiczenie na szerokie 5/12 brzuch 5/12 rozpiętki 5/12 SOBOTA przerwa NIEDZIELA wyciskanie 5/12 nadgarstki i przedramie 3 cw 4/10 kazde 2 cw na biceps 5/12 brzuszki 5/18 na skośnej wyciskanie 5/12 AHA i dodam, że ćwicze w domu. Mam hantle, i ławeczke. Niedługo dojdzie atlas, ale ćwiczenia musze narazie robić z tym co mam. A wiem, że muszą być dobre. Ćwicze juz sporo, ale dopiero teraz tak "na poważnie". Licze na p[rzydatne podpowiedzi i poprawki;p pzdr

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
A co sadzicie o takim czyms:

poniedzialek
- klata( rozpietki, wycisknie sztangi i hantli)5\12
barki ( 3 cwiczenia 5/12)

wtorek przerwa

Sroda

przedramie i nadgarstki 3 cw 5/12
biceps 3 cw 5/12

sroda przerwa

czwartek
triceps 3 cw 5/12
nogi 3 cw 5/12

chcialbym zebyscie ten ocenili i uzupelnili jeszce jeden dzien do treningu;p z gory dzieki xp

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Jak mozesz napisz to czytelniej bo ciezko to rozczytac.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
napisalem czytelnie tye, że tak zostało wysłane - w takiej formie ;/

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Kopiuj, wklej pozniej kilka klikniec entera w odpowiednim miejscu i bedzie git.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Czy mógłby ktoś powiedzieć mi czy trening, który robie jest dobry i mógłby go poprawić???
PONIEDZIAŁEK: wyciskanie leżąc na laweczce 5\12 potem w pozycji skośnej również wyciskanie 5/12 rozpiętki 5\12 wyprosty na biceps 5/12 cwiczenie na biceps, polegające na tym, że w pozycji siedzącej unosimy hantel raz jedną raz druga ręką- reka oparta o udo. brzuszki 5/18

WTOREK wycisaknie 5/12 następnie 3 cwiczenia na plecy itp każda seria 5/12 i 3 cw na nadgarstki i przedramie 4/10 każde
ŚRODA przerwa

CZWARTEK wyciskanie leżąc 5/12 cwiczenie polegające na tym, że leżymy na ławeczce i przenosimy hantel za głowe i przed siebie 5/12- raz na jedną reke raz na druga 2 cw. na biceps wcześniej opisane 5/12 każde brzuszki 5/12 wyciskanie francuksie 5/12 i jeszce jedno cw na triceps rowniez 5/12

PIĄTEK wyciskanie 5/12 2 cw. na nogi itp 5/12 każde cwiczenie na szerokie 5/12 brzuch 5/12 rozpiętki 5/12

SOBOTA przerwa

NIEDZIELA wyciskanie 5/12 nadgarstki i przedramie 3 cw 4/10 kazde 2 cw na biceps 5/12 brzuszki 5/18 na skośnej wyciskanie 5/12

AHA i dodam, że ćwicze w domu. Mam hantle, i ławeczke. Niedługo dojdzie atlas, ale ćwiczenia musze narazie robić z tym co mam. A wiem, że muszą być dobre. Ćwicze juz sporo, ale dopiero teraz tak "na poważnie". Licze na p[rzydatne podpowiedzi i poprawki;p pzdr

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Trening beznadziejny. Trenujesz tylko namietnie klate i bika, czasem przedramie? Gdzie rozplanowany trening na nogi , plecy , barki? Masz hantla , lawke a sztange i jakies obciazenie?

pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2008-04-02 19:40:20

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
mam hantle, ławeczke ze sztangą. Tzn napoczątku ćwiczyłem zwyczajnie i i tak efekty były. Teraz chce żeby było dobrze jak to zrobić? mozesz poprawić cos?

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
Trenowales juz wiec ACT odpuscimy , jesli masz odpowiednia dla Ciebie ilosc obciazenia mozesz wziasc sie za FBW i bedziesz napewno zadowolony z efektow , linka masz tutaj:
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html
Drugiego linka ktory pomoze w ewentualnym dopasowaniu cwiczen pod Twoj sprzet znajdziesz tutaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas

92 w nicku to Twoj rocznik?

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
tak mam 16 lat. ćwicze juz sporo wyciskam 75-80 kg. zależy;p to chyba nieźle... dzięki za pomoc

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Przykładowe FBW na mase- 1 zestaw (3 sesje treningowe w tygodniu) by georgu

Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s
ten trening robiony 4- 5 razy w tygodniu byłby dobry????

"Idz wyprostowany wśród tych co na kolanach"
Z. Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25954
ten trening robiony 4- 5 razy w tygodniu byłby dobry????
Sam sobie na to pytanie odpowiedziales przy wklejaniu planu. Trzy razy w tygodniu w zupelnosci wystarczy co zreszta poczujesz po pierwszym treningu.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS- Wojtas584

Następny temat

Plan do spr....

Wiecej