SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

trening do ckd na rzeżbe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 424

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 124 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4680
Witam jestem nowy na sfd ostatnio natrafiłem na artykuł o diecie ckd.Zainteresował mnie ponieważ planuje zrzucić trochę tłuszczu i doprowadzić swoje ciało do porządku bo przez ostatnie pare lat braku jakiejkolwiek aktywności fizycznej nabawiłem sie niezłej opony na brzuchu i wysokiego poziomu triglicerydów we krwi. Przez ostatnie 3 miesiące byłem na diecie niskotłuszczowej z zalecenia lekarza 5 razy w tygodniu aeroby po 45 min dzieki temu straciłem 10 kilo lecz fałda na brzuchu pozostała.Niedawno kupiłem ławeczke sztange i chantle i planuje zacząć trening siłowy plus dieta ckd. Moje pytanie tycz sie pory treningów na tej diecie z racji tego że mój system pracy jest 2 zmianowy nie mam mozliwosći treningów codziennie o tej samej porze. Mam prośbe żeby ktoś mi doradził jak rozplanować trening lub pomóc dobrać coś optymalnego dla mnie z góry dzięki

Waga: 76

Wzrost: 178

Cel treningowy: budowa muskularnej sylwetki i porawa zdrowia

Staż treningowy na słowni: zerowy

Uprawiane inne sporty: nie uprawiam żadnych sportów

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga ławka sztangielki drążek

Dieta: obecnie niskotłuszczowa

Przeciwskaznania medyczne: nie ma

Zażywane suplementy: nie zażywam na razie żadnych suplementów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11645
Treningi 3 razy w tygodniu wystarczą, polecam FBW. Pora lepiej jak jest stała, aczkolwiek nie jest to reguła- tylko pamiętaj o posiłkach przed i po treningowych odpowiednich.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 124 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4680
Dzięki za kwestie jeśli chodzi o trening ale czy mógłbyś coś więcej napisać o posiłkach przed i po treningowych lub lepiej podać jakiekoś linka żeby nie tracić czasu na pisanie. Dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje ćwiczenia domowe

Następny temat

Plan na wakacje

Błędy początkującego: nabijanie kilogramów na wadze Jak zadbać o dłonie? 14-15.10.2017 Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness - WYNIKI Fit ryż z dodatkami Produkty, które niszczą Twój wygląd i samopoczucie Jakie ryby jeść? Urodziny Kasi Dmochewicz Kasia Oleśkiewicz wyszła za mąż!