SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

trening dla poczatkujacej dziewczyny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5165

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 594

Witam, na poczatku pozdrawiam wszystkich. zwracam sie do was z prosba o pomoc w cwiczeniach. mam 22 lata, wzrost 165, wazylam 66 kg, schudlam do 62, niedawno jakis rok temu wazylam niecale 58, chcialabym wrocic do poprzedniej wagi, ale z rozpoczeciem treningu. w przyszlym tyg zaczynam cwiczyc na silowni, moim problem od zawsze byly grube nogi, jest dosc chuda na gorze i wyglada to nieproporconalnie.

Zależy mi na jak najwiekszym zmiejszeniu ud, i pozbyciu sie takiego waleczka nad kolanem, oraz lekko obwisłych ramion Bardzo prosze o pomoc jakie cwiczenia powinnam wykonywac ( rowerek, orbitrek) z gory dziekuje wszytskim za poswiecenie mi czasu. Pozdrawiam!

Waga: 62

Wzrost: 165

Cel treningowy: Zmniejszenie objętości nóg

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: Czasem bieganie, jazda rowerem, nieregularnie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): tak - karnet na silownie

Dieta: Niespożywanie słodyczy, chleba, ograniczenie ogólne jedzenia

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 594

zdjecie
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 23860 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 147323
fajnie że wpadałaś i coś chcesz robić ale ja ci polecam przejść do działu LADIES tam siedza same dziewuszki (lepiej sie bedziesz czula) i one lepiej cie pokieruja- no i znaja sie na rzeczy!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana planu na mase

Następny temat

Nogi a bicepsy.

Leksykon suplementacji: Gotu Kola Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć? Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Kłopoty Pauli i Piotrka! Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki