SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening dla bikera

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
Witam pisze ten temat bo mam pewien problem śmigam w downhillu (extremalna jazda na rowerze jak najszybciej na dol po kamieniach itp) około 2lata. I potrzebuje sobie wyrobić ogólnie mięśnie i kondycje zauważyłem to na ostatnich zawodach ponieważ na krótkich trasach nie mam z tym problemu a na zawodach w około 3/4trasy nie miałem siły (trasa okolo 1,2km) i przez to miałem niemiły wypadek. Wiec moje pytanie do was takie jesteście w stanie jakiś malutki plan napisać i jakąś dietkę bo masakrą jest ze przy wzroście 173cm ważę 55kg paranoja ;/ liczę na wasza pomoc pozdrower

PS: lat mam 17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16616
napewno w downhillu potrzebne ci są nogi.. więc proponuje robić przysiady
( ewentualnie ze sztangą )
Dieta-Idź do działu odżywianie

zdr.

Jeżeli w jakimś stopniu ci pomogłem to bądź dobry i kliknij " przyznaj SOGa "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3138
dietka z forum + żadnej siłowni (downhil 5 lat uprawiałem, w tym roku przestałem:P)
przytyj troche ale nie zadużo
i ogólnie jeźdź dużo na rowerze, staraj się wyrobić kondycje siłownia Ci tu nie pomoże, albo pomoże w małym stopniu
jak jeździsz sam spróbuj https://www.sfd.pl/Trening_Interwałowy_HIIT_-t268582.html po mieście
downhill wbrew pozorą to męczący sport, nie oczekuj że po 2 latach jeżdżenia będziesz śmigał jak zawodowcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 361 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4767
może znajdzesz coś w dziale rowery:
https://www.sfd.pl/Rowery-f145.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
W DH ważne są plecy, czyli martwy ciąg, wiosłowania. Mi kiedyś wysiadały przedramiona od kamieni. Co do Twojej wagi to ważysz strasznie mało, czas na dietę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 57
no właśnie chciałbym przytyć to raz i wzmocnić sie ;) A diete mówicie żeby tam przeczytać w odpowiednim dziale czy napiszecie mi + - co jeść itp .
Dopiero w tym sezonie mogę zacząć ćwiczyć nogi np przysiadami bo miałem w tamtym sezonie problemy z kolanami i nie dawałem rady robić przysiadów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
W dziale odżywianie jest pełno przykładowych diet, ale może póki co zacznij po prostu więcej jeść. Duże śniadania, porządne obiady (nie żadne fastfoody) itd. Przynajmniej 5 posiłków dziennie. Zresztą, poczytaj sam, najlepiej zapamiętasz :) Chociaż rower nie sprzyja łapaniu masy, nawet DH, wiem coś o tym :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytan ws przedramienia

Następny temat

Cwiczenia rozbudowujace mięśnie gore tułowia dla recivera(futbol amerykanski)

WHEY premium