SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

trening-dieta,rzeźba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 549

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
witam. chciałbym abyście pomogli mi ułożyć plan na rzeźbe i jakąs dietke do tego. mam skłonność do tycia, pasowałoby zrzucic pare zbędnych kg :) z góry dzieki za pomoc

Waga: 93

Wzrost: 183

Cel treningowy: redukcja

Staż treningowy na słowni: miesiąc

Uprawiane inne sporty: jazda rowerem

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): własna siłownia, rower stacjonarny

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

Zmieniony przez - worwa w dniu 2010-06-15 23:16:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 232
Opowiedz coś wiecej o sobie:)
Czego wiecej?
Tłuszczu/Mięśni?
Chcesz schudnac czy jak?

Rób to Na co cię Stać

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
hm wszyscy co mnie widza mówią że jakbym pocwiczył troche na rzeźbe to fajnie bym wygladał bo mam taka posture.. chce troszke tłuszczyku spalić i zarysowac lekko mięśnie zeby było widać że są :) Chce zrzucić oczywiście tłuszcz :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 232
hmm...no nawet nawet...
a masz te mięśnie?
ćwiczyleś wcześniej?
Wiesz może zrob ABS II albo A6W do tego mozna by bylo biegac 20-30 minut :)

Rób to Na co cię Stać

napisał(a)
Początkujący
no cos tam cwiczylem.. do tej pory robiłem sobie dzień siłownia (wiecej powtórzen mniejszy ciezar) nast. dzien 1h rowerek i na zmiane.. no nad mięsniami pracuje cały czas;p jeszcze wczesniej cwiczylem ale potem dłuzsza przerwa .. czyli praktycznie zaczynam od nowa
napisał(a)
Początkujący
zrob to ABS II + bieganie + rower :)
I jakis trening na rzeźbe ;)
ale to sam ulóż :)
Poszukaj materiałów bo masz tu wszystkie...a potem daj do oceny :D

Rób to Na co cię Stać

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1202
cwicz normalnie,ułóz sobie diete low carbo,kilka lat temu byłem w podobnej sytuacji,jak chcesz sobie miesnie zarysowac to proponuje basenik :) jak umiesz dobrze pływac to pływaj, chodz na basen i rob po 2km,miesiac i mowie Ci ze osiagniesz swoje upragnione efekty ;d

Czego wiecej?
Tłuszczu/Mięśni?
Chcesz schudnac czy jak?

przeciez zawsze miesni jest wiecej,poza tym napisał "cel:redukcja" wiec czytaj

Zmieniony przez - bialychelm w dniu 2010-06-16 22:19:12

albo rób to :D
http://www.sfd.pl/Trening_300_sparta_czyli_co_i_jak.-t364769.html

Zmieniony przez - bialychelm w dniu 2010-06-16 22:21:05

Cwicze bo lubie :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o plan treningowy na nogi

Następny temat

mentek / początki - porady mile widziane:)

Anna Nawrot - ocena sylwetki Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Phil Heath ryzykował życiem! Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Suplementacja okołotreningowa Jaka kasza jest najzdrowsza? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście!