logo
zamknij zamknij

trening - powiększone źrenice

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 312

0 5 0
napisał(a)
Ashakiel
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 609
Witam, chciałbym sie zapytać czy powiększone źrenice po treningu to coś normalnego, zawsze miałem troche powiększone już w trackie jak i po (przez jakieś 3h, później wracaja do normalności) ale ostatnio to już była przesada (najwieksze mam po martwym ciągu ale nwm czy ma to cos wspólnego) w google wyczytałem ze może to być zwiazane z jakaś choroba
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
f3dorr
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 17206 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 196802
czego sie nafukałeś przed treningiem?
napisał(a)
popuri
Ekspert
Szacuny 1229 Napisanych postów 27181 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 152008
jeśli niczego nie brałeś to po prostu wyrzut katecholamin ( adrenalina, noradrelina mi.n ) Szczególnie właśnie przy ciężkich bojach, ale nie jest efekt mocno widoczny
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4133 Napisanych postów 129911 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 588568
dosc typowe.
jak patrzysz na ladna panne to tez sie takie ma
hormony
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1104 Napisanych postów 41571 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 372095
a nawet wówczas większe

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Ashakiel
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 609
Jak mnie ktos widzi po treningu to tez leci pytanie czy cos brałeś, a nic nie biore nawet zadnej kawy ani przedtreningowi nie mówiąc o czyms mocniejszym, chyba nie ma sie co przejmowac tymi źrenicami :)
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 33555 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 234747
moze masz dosypkę do wody
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Push Pull

Następny temat

Dieta na masę - sprawdzenie

16.07.2017 II Puchar Bałtyku w Kulturystyce i Fitness 2017 - Władysławowo

08-09.07.2017 II Grand Prix Binkowski Resort 2017

Naleśniki bananowe z chia

Trening w make upie oraz biżuterii

Cheat meal - co zrobić, aby ograniczyć jego negatywny wpływ?

Piperyna i chrom - dlaczego warto je łączyć?

Placki jogurtowe z truskawkami

Jak skrócić czas w kuchni? 5 sposobów na szybsze przygotowywanie posiłków