SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening 3x w tyg

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4893
witam mam taki problem mianowicie idę na wakacje do roboty i będe wyjeżdżał w delegacje a w domu jestem tylko na weekendy takze piątek
wieczorem mam czas sobota i niedzela trening by polegal na tym ze bym cwiczyl 3 x w tyg piatek sobota i niedzela ale niewiem jak to rozplanować zeby byl w miare przyzwoity bo wiadomo jak jest jezeli móglby mi ktoś doradzić to bylbym wdzięczny moze ma ktoś podobną sytuacje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4893
Tylko pozazdrościć... Tylko nie bardzo chcę mi się wierzyć, że to w tydzień /jak napisałeś/ Ja bym brał dalej CP. A w jakich dawakch - to już od funduszy zależy

nawet nei w tydzień w 5 dni
a zalecana dawka to 3,5 miarki jak juz wczesniej pisalem

Zmieniony przez - lulek222 w dniu 2008-06-20 12:13:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
trzy dni pod rząd? do dupy. Więcej szkód niż korzyści, ewentualnie w pt porządny trening i w niedziele ,może mniej intesnyswny niż w pt, ale niech sie ktoś wypowie jeszce bo może błądze.

edit: a moze w sobote jakiś relaks na basenie

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-06-19 14:27:29

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4893
no wlasnie troche do dupy i nie wiem co z tym fantem zrobic moze ma ktoś jeszcze jakieś prpozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
no więc mówie, normalnie ćwiczysz pn śr pt, więc analogicznie mozna dać 2x pt i nd a w sobote możesz walnąc sobie basen albo co.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6084
3x w tyg luksusowo tylko popros kolegow z dzialu doping o rozpisanie malych pomocy

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
ale on pisze że te 3 dni to pod rząd to jużnie jest tak luksusowo...
mi się wydaje że więcej niż ci napisałem wyżej nie da sie zrobić, no chhba że jakoś podzielisz partie na te 3 dni i to tak dobrze, że nie będzie przetrenowania ale to gówniany pomysł.

wojashek

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-06-19 16:37:14

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Daj splita, w każdy dzień inna partia. Imo Bez różnicy, czy 3 dni pod rząd, czy z przerwami. Będziesz trzymał jadło na wysokim poziomie, efekty będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4893
sicilia tez tak wlasnie mysle i chyba tak zrobie
thx mam jeszce jeden problem do tego mam duzą puche cell pumpa jestem juz tydzień na cyklu i sie zastanawiam czy brać go dalej czy odstawić jak bym bral to w dni nietreningowe tylkop rano a w te trzy
dni nieszczesne rano i przed co o tym myslicie lepiej brać dalej czy odstawic?? dodam ze po tym tyg brania są spore efekty takze wlasnei niewiem co z tym zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6084
lulek powiedz mi jakie efekty po tygodniu dawkowania i jak dawkujesz bede wdzieczny

"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4893
no efekty grube w lapie poszlo 2 cm z sil ą nei wiem waga skoczyla z 75 na 79 a dawkuje tak jak wszyscy no moze nie wszyscy ale rano na czczo i przed treningiem 3,5 miarki jak zaleca producent ale trzeba pamietać o wodzie ja jej bardzo duzo pije ciągu dniabo bez tego to ani rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
"no efekty grube w lapie poszlo 2 cm z silą nei wiem waga skoczyla z 75 na 79"
Tylko pozazdrościć... Tylko nie bardzo chcę mi się wierzyć, że to w tydzień /jak napisałeś/ Ja bym brał dalej CP. A w jakich dawakch - to już od funduszy zależy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba bicka???

Następny temat

[Poszukiwane] Zdjecia, wyciskanie na barki sztanga

WHEY premium