SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

trening

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 306

napisał(a)
Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12
witam chcialbym abyscie mi napisali trening na sile. mam 173 cm wzrostu i waze 70 kg mam 17 lat. cwiczylem przez rok a teraz mialem 3 miesiacy przerwy i chce znow zacząć:) skonczylem cwiczyc z rekoredem 100 kg na klate a teraz wezme 88kg. do dypozycji mam laweczke, skos , wyciag, hantle i modlitewnik. chcialbym abyscie mi ulozyli plan 4 razy w tygodniu zeby cwiczy ile seri i ile powtorzen.prosze tylko o ominiecie cwiczenia martwy ciąg gdyz boje sie go wykonywac i powinna go robic doswiaddczona osoba wedlug mnie. z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 693 Napisanych postów 36770 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 175867
nikt tu za ciebie nie bedzie nic ukladac , chyba ze skorzystasz z oferty wyzej i zaplacisz

ty dajesz propozycje my oceniamy i poprawiamy to raz , dwa po co ci trening na siłe jak jestes poczatkujacym ?? moze najpierw ogarnij podstawy ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie a mięśnie brzucha

Następny temat

Jak nabrać masę ciała?

Anna Nawrot - ocena sylwetki Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Phil Heath ryzykował życiem! Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Suplementacja okołotreningowa Jaka kasza jest najzdrowsza? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście!