SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50715
Hej mam pytanie jesli bede na cyklu z dobra dieta i suplementacja to czy moge kazda grupe miesniowa cwiczyc 2 razy w tygodniu czy raz wystarczy w zupelnosci?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50715
Prosil bym o odp kogos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 598 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12596
zalezy jaki masz trening?wklej go tutaj to pomyyslimy co da sie zrobic z checia pomoge jesli bede mogl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50715
Trening jest masowy ale zastanawiam sie nad jego intensywnoscia czyli cwiczeniem kazdej grupy miesniowej 2 razy w teg i z tad moje pytanie czy to nie za duzo i czy moze raz w tyg zupelnosci wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Pewnie że możesz ale to nie takie proste. Pytanie tylko czy ma to być split czy obwodowy? Jeśli obwodowy to wtedy robisz każda partię 3 razy w tygodniu i nie ma problemu natomiast przy splicie jest dużo gorzej. Teoretycznie można by przyjać zasade: albo ćwiczysz 6 dni w tygodniu(2 partie na każdym treningu) albo 4 dni w tygodniu(3 partie na każdym treningu).
Z racji czasu, regeneracji itd rozsądniejsza wydaje się być opcja druga, tyle że trzeba by było jakoś to sensownie połączyć, dobrać odpowiednią ilość serii i powtórzeń z racji tego że ćwiczysz 3 partie na jednym treningu i każdą partie dwa razy w tygodniu.

Nie wiem jak u ciebie z czasem, i przede wszystkim jaki masz staż ?
Jeśli to początki to proponuje przez pierwsze 3 miechy obwodowy, jesli jesteś już średniozaawansowany i masz za sobą zwykłego splita(każda grupa raz w tygodniu) to można by sie pokusić o ćwiczenie każdej grupy np co 5 dni - intensywniej niż raz w tygodniu ale nie tak intensywnie jak dwa razy w tygodniu.

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50715
Chodzi glownie o splita staz pare lat. Trening 4 razy w tyg wiec nie wiem czy kazda grupe cwiczyc raz w tyg czy dwa... oczywiscie dieta i suplementacja wiec regeneracja lepsza dlatego zastanawiam sie nad zwiekszeniem intensywnosci. TRENING: PON. klata triceps SRO. barki biceps PIAT. plecy SOB. nogi. To przy intensywnosci kazdej grupy raz w tyg a przy dwuch razach PON. klata triceps biceps SRO. plecy barki nogi PIAT. to co w poniedzialek SOB. to co w srode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50715
prosil bym o jakies podsumowanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCEŃCIE MÓJ PLAN

Następny temat

Silowanie sie na reke

WHEY premium