SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening, pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Robilem juz w miesiace trening na mase, teraz chce robic przez miesiac jeszcze tylko ze 3x w tyg, na razie robilem 2x. Wstawiam dotychczasowe treningi, mnoglby ktos teraz mi cos pozmieniac, zeby bylo 3x w tyg?

Nacisk na plecy, barki, nogi mam na treningu pilki recznej, a nie chce ich otluscic dlatego nie robie za duzo.

Aktualne odzywki:

bialko pro longatum
carbo
kreatyna magna power
witaMINY Vita-Min Multiple Sport
mineraly (magnez + cynk) Chela MZB


http://s009.wyslijto.pl/?file_id=07640438051166843080

Zmieniony przez - sztojak w dniu 2008-05-17 20:13:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
podaj nam swoj plan tutaj i bedziemy myśleć.

To czy otłuścisz nogi zależy od diety, a nie od ich ćwiczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
w tym linku co wyslalem, to sa cale 2 cykle treningowe, ktore robilem. Myslalem, ze na ich podstawie cos mozecie pozmieniac, zrobic jeszcze, zeby bylo na 3x w tyg i efektywne.

Wlasnie dlatego tu napisalem, bo nie mam pomyslu jak to zrobic. Ja nie prosze o ulozenie mi diety, treningu, podanie odzywek itd, bo to wszystko juz mam, jedynie na dalszym jakby pokierowaniu, edycji dotychczasowego treningu.

1 post pisalem dosc szybko i jest pare bledow, chodzilo mi, ze cwicze juz na mase 2 miesiace i jeszcze chce miesiac tyle ze teraz 3x w tyg.

Za wszelkie uwagi bede wdzieczny

Zmieniony przez - sztojak w dniu 2008-05-17 22:57:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
kurde tylu specjalistow i nikt nie pomoze? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Kolego - ale my nie będziemy ściągać skądś Twoich planów itd..

Wpisz plan w posta normalnie i wtedy bedizemy myślec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
tylko jest to w tabelkach, ktore jak wklejam tutaj to sie rozlaza. A trudno mi jest napisac dzien i co robie bo robie cwiczenia kolumnami, wiec dziwnie by sie pisalo, to jakis pomysl takto?
Ale co jest za problem wejsc w link i nacisnac otworz i w wordzie wyskoczy ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Kurde nie chce mi się link otworzyć ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
serio? u mnie ok wszystko jest, mam przegladarke mozilla i jak daje sciagnij to mam mozliwosc sciagniecia albo otowrzenia od razu przez program ktory chce to daje przez worda, ty moze sciagnij jesli masz explorera np. Jak nie chce sie to nie wiem kurde...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
A nie możesz po prostu skopiować tego z Worda tutaj do posta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
to sa tabelki ktore sie tutaj psuja po wklejeniu, a wpisac dany dzien i po kolei co robie sie nie da bo ja robie cwiczenia kolumnami, wiec jest to klopot po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ewidentnie nie chce mi się to otworzyć. Wyślij na mejla.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do oceny.

Następny temat

linos93/Dziennik (TS)/ poprawa siły i techniki

WHEY premium