Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Czy dobrym połączeniem jest takie jak napisałem w temacie? Co moznaby do tego dorzucić? A moze to niezbyt dobry pomysl ze wzgledu na moc tych srodkow? Moze lepiej polaczyc jeden z nich z czyms innym? Zapewne zaraz padna pytania o moj staz, wiek itd wiec spiesze z informacją: 22 lata, 7 lat treningów, trening 3x w tygodniu, 88kg wagi, 177 cm wzrostu, dotychczas 3 cykle: om + met, test prol + met, deca dur + om + met. Diety za bardzo nie trzymam bo praca mi na to nie pozwala,ale staram sie dostraczac duzo bialka i wegli, do tego 2x dziennie pije gainera "weider crash weight gain", po treningu i przed spaniem i łykam aminokwasy. Jezeli to zbyt ogolne iformacje zeby udzielic mi odpoiwiedzi na pytanie ktore postawilem w temacie to prosze pytac.
musisz sie zastanowic czy twoj organizm bedzie w stanie to przerobic. przeciez mozna jeszcze osiagnac sporo na innych srodkach.
a jaki masz cel tego cyklu ? sadzac po wadze to chcesz masy wiec ja zrobil bym tak jak juz na antku:
1-4antek 1-11 enan 1-10 deka
lub zamiast antka meta wyjdzie duzo lagodniej dla zdrowia
jak chcesz definicje
1-6 tren 1-6 prop 1-6 wino
zakladajac ze srodki ktore wymieniles chcesz koniecznie uzyc. ale kluczem jest i tak dieta jak nie mozesz sobie pozwolic na jaj przestrzeganie to lepiej sobie odpusc saa. w dodatkiu takie mocne. niewlasciwa dieta przy saa moze bardzo wspomuc odbicie sie na zdrowiu tych srodkow
BORN TO WIN.
Ekspert -
1152446723000
DOPING+
Wysłana - 09 lipca 2006 14:07
co konkretnie chcesz osiagnac?jestes pewnien ze tylko tak mocne srodki sa w stanie Cie ruszyc?zapewniam ze nie
1152446849000
paulus182
Wysłana - 09 lipca 2006 16:25
koles trenuje tylko 3 razy w tygodniu hmmm jak dla mneio to za malo zeby cos osiagnac
1152455140000
DOPING+
Wysłana - 09 lipca 2006 16:58
teraz ja tez trenuje 3 razy w tyg
wiesz jeden bedzie cwiczyl 5 razy i zrobi polowe tego co koles cwiczacy 3 razy
1152457130000
Bubell
Wysłana - 09 lipca 2006 17:09
jak siesięga za SAA to sprawy treningu powinny być dopracowane prawie do perfekcji.. a wic nie wiem poco wogule ta dyskusja ,
a co do tematuto zrezygnuj z tych środkow , jest dUUUżo lepszych cykli dla ciebie ,
każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .
Znawca -
1152457742000
c0x
Wysłana - 09 lipca 2006 19:01
paulus widac ze sie znasz hahah skoro tak myslisz trenuj 7 razy w tyg to bedziesz dopiero mial forme ;] po***** piszesz takie glupoty
Siła rodzi się tylko z bólu...
1152464518000
paulus182
Wysłana - 09 lipca 2006 20:10
cox co ty ******lisz moim zdaniem to 3 razy za malo jesli wam tak ladnie wchodzi jest ok
1152468603000
FU
Wysłana - 09 lipca 2006 21:06
ilosc treningow zalezy od doswiadczenia, diety, cyklu treningowego, celu, wspomagania, regeneracji itd nie mozna sobie rzucic hasla ze 3 to za malo ...
-World belongs to strong and brutal-
1152472011000
GREGOR_ian SECOND
Wysłana - 09 lipca 2006 21:10
na saa jest lepsza regeneracja ale to indywidualna sprawa jak idziesz na silownie pocwiczyc a nie ******lic koszalki opalki to 3 razy w tyg tez przecwiczysz tak jak trzeba wszystkie partie. ja ze lubie sobie po******lic te koszalki i dodatkowo mam dookola pelno ciekawych wszystkiego malolato to chodze 5 razy
a na powaznie ja trenuje na cyklu 5 razy ale musisz zapewniac przy takim treningu odpowiednia regeneracje chodzi mi o spawy dietetyczno suplementowe jak i fizyczne.
jesli tego nie jestes w stanie zapewnic to te 5 razy znacznie bardziej niekozystnie wplynie na twoje wyniki przy tak czestym treningu.
ale znam chlopakow co 3 razy trenuja i w zupelnosci im to wystarcza ale kazdy dzien treningowy jest naprawde solidnie przepracowany
BORN TO WIN.
Ekspert -
1152472244000
goljat
Wysłana - 12 lipca 2006 16:20
hmm post przeniósł się na tematy treningu, a ja wciąz czekam na odpowiedź jakiejś mądrej głowy codo moich nurtujących mnie pytan postawionych w temacie...A wracając do tych spraw treningu, to mi osobiscie 3 treningi w tygodniu w zupelnosci wystraczaja, trenuję systemem barki + nogi, klatka + biceps + przedramiona, plecy + triceps, do tego 2x w tygodniu brzuch. Mój organizm potrzebuje troche wiecej czasu na regeneracje, stad wlasnie 3, a nie 7 czy 5 (jak niektorzy, a nawet rzeklbym wiekszosc cwiczących) treningi w tygodniu.